м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розширює 4G у популярних туристичних місцях

   14.09.2020

   Київстар забезпечив швидкісний мобільний інтернет на озері Синевир, на схилах гори Говерла та у багатьох інших популярних туристичних місцях України.

   Лише у липні на озері Синевир було понад 9000 абонентів Київстар, які скористалися 4G. Разом вони витратили 7700 гігабайтів трафіку. Цього обсягу трафіку вистачить, наприклад, щоб 7 місяців безперервно дивитися відео у високій якості. Середня швидкість мобільного інтернету тут була понад 20 Мбіт/c.

   Також у липні на схилах Говерли швидкісним інтернетом скористалося 6500 абонентів Київстар, які витратили разом 1300 гігабайтів. Щоб 4G став доступний тут, мобільний оператор встановив базову станцію на висоті 1280 метрів. Вона працює на частотах 1800 МГц, що дозволило забезпечити середню швидкість інтернету понад 40 Мбіт/c.

   Серед інших популярних у туристів куточків України, де Київстар вже запустив 4G: Асканія-Нова на Херсонщині, Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» на острові Хортиця, Національний дендрологічний парк «Софіївка» у місті Умань, Хотинська та Аккерманська фортеці.

   Розширення 4G у цих та інших туристичних місцях – один із кроків для підтримки внутрішнього туризму в Україні. Це є частиною меморандуму про співпрацю, який підписали національний мобільний оператор та Державне агентство розвитку туризму. Серед інших кроків, про які домовилися сторони: сприяння поширенню цифрової грамотності населення, дослідження туристичних маршрутів та поширення інформації щодо туристичних можливостей в Україні.

   Нагадаємо, що для забезпечення якісного мобільного інтернету Київстар вже встановив найбільшу кількість базових станцій з 4G – майже 13 тисяч. Та запустив швидкісний інтернет майже у 14 тисячах населених пунктів. Також в планах компанії до липня 2022 року надавати доступу до 4G для 90% населення України.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.