м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розширює можливості абонентів передплаченого зв'язку в роумінгу

   19.04.2018

   Національний телеком-оператор Київстар активно розвиває послуги мобільного зв’язку у роумінгу та робить їх ще доступнішими для українців.

   Зараз абонентам передплаченого зв’язку у роумінгу нараховуються пакети послуг: 15 хвилин, 100 Мб мобільного інтернету або 25 SMS. Починаючи з 27 квітня 2018 року, якщо у абонента на мобільному рахунку не достатньо коштів для оплати за пакет хвилин, то йому надається можливість користуватися тарифом з оплатою дзвінків за кожну хвилини розмови. Як це працює:

   1. При спробі здійснити дзвінок відбудеться його автоматичне відхилення;
   2. Після цього абоненту буде підключений тариф з оплатою дзвінків за кожну хвилину розмови та надійде SMS-повідомлення з інформацією про вартість послуги.

   У першій роумінговой групі, до якої входять 54 країни, вартість хвилини розмови складе 5 грн. У другій роумінговій групі, до якої входять 41 країна – 10 грн за хвилину. З повним переліком країн, які відносяться до кожної з груп можна ознайомитися за посиланням.

   За умови оплати за пакет послуг, абонентам Київстар доступні вигідні тарифи на послуги мобільного зв’язку у роумінгу: від 2,00 грн за хвилину розмов, від 0,35 грн за 1 МБ інтернет-трафіку, від 1 грн за SMS-повідомлення.

   Щоб скористатися пакетом послуг, необхідно зробити кілька простих кроків:

   • поповнити рахунок на необхідну суму згідно основних тарифів оператора у країні перебування;
   • набрати USSD-код *106*0# для відновлення пакетної тарифікації або дочекатися автоматичного поновлення з наступної календарної доби.

   Також, у зв’язку із запланованими змінами, з 27 квітня припиняє свою дію пакет «Роумінг по 15 грн/хв, 8 грн/SMS».

   Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.