м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розвиває Big Data-ринок України

   11.01.2019

   Наприкінці 2018-го року мобільний оператор Київстар випустив 30 нових дата-спеціалістів з власної Big Data School та провів для представників бізнесу день відкритих лекцій на тему застосування великих даних на практиці.

   Лекційний день за участі провідних експертів-практиків зібрав під одним дахом топ-менеджерів банківських та фінансових установ, мережевих бізнесів, рітейл-сектору, IT, транспортних, будівельних тощо. Окрім представників Київстар, перед гостями виступили: Андрій Таганський - менеджер продуктів Yola, Сергій Марін - засновник Школи даних та Валентин Кропов - віце-президент, керівник Retail-вертикалі в SoftServe.

   На прикладах реальних бізнес-кейсів лектори продемонстрували можливості для успішного розвитку підприємств за рахунок застосування інноваційних Big Data-рішень.

   «Big Data – один з тих інноваційних інструментів, який на ринку України з’явився не так давно, але який все більше впливає на успішність та розвиток  підприємств, – каже  Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Київстар має велику кількість даних і зусиллями професійної команди створює продукти на їх основі. За кілька років ми змогли накопичити цінний досвід, яким готові ділитися з іншими бізнесами – допомагати їм відкривати для себе нові перспективи в роботі з клієнтами».

   Серед розглянутих кейсів були й ті, що увійшли до переліку Big Data-продуктів Київстар, найбільш затребуваних бізнес-клієнтами компанії у 2018 році: таргетовані розсилки, визначення портрету споживача, побудова карт найбільшого скупчення цільової аудиторії, скорингові та антифрод-моделі. Значну частку проектів було реалізовано випускниками Big Data School минулих років, які працевлаштувалися до Київстар після закінчення школи.

   «У грудні ми випустили вже третій набір студентів Big Data School. Він дав нам цілеспрямованих і талановитих випускників, серед яких плануємо обрати кращих для роботи в нашій команді, - коментує Олег Волошко, начальник відділу аналітичних продуктів Київстар та куратор Big Data School 3.0. – Запит на отримання професії Data Scientist росте з кожним роком – цьогоріч нам надіслали 2 тис. заявок проти 1,7 тис. минулого року. Ми впевненні, що робимо дуже правильну й корисну справу, виховуючи дата-спеціалістів для українського ринку. Після закінчення Big Data School від Київстар вони швидко працевлаштовуються і допомагають компаніям ставати ефективнішими із використанням сучасних технологій з обробки та аналізу даних».

    

   Big Data School - освітній проект Київстар, заснований у 2015 році. Програма школи безкоштовна та розрахована на виховання спеціалістів для роботи з великими даними. Викладачі школи – найкращі експерти-практики у галузі застосування Big Data для бізнесу.

   За три роки до Big Data School було подано 4600 заявок, випускниками стали 80 осіб. Замовити послугу на основі Big Data можна за коротким номером 473 або 0 800 300 473, а також через звернення на сайті https://bigdata.kyivstar.ua (дзвінки з номерів будь-якого мобільного оператора чи стаціонарних телефонів по всій Україні безкоштовні).

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже 59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад 37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.