м. Київ
Виберіть місто

      Новини і акції

      Київстар шукає партнерів і допомагає стартапам: виступ Петра Чернишова на iForum

      20.04.2016

      Телекомунікаційний партнер головної інтернет-події року — Київстар — представив на заході два інноваційних напрями роботи: партнерський проект і телеком-кластер.

      У рамках нової digital-стратегії Київстар планує розвивати кілька нових проектів: партнерства з інноваційними компаніями та стартапами. Про це на iForum заявив президент національного телеком-оператора Київстар Петро Чернишов. У своєму виступі він озвучив декілька новин, важливих не тільки для компанії, але і для ринку інформаційно-комунікаційних технологій у цілому.

      Київстар зробив перший крок з трансформації традиційного телекому в інноваційний і оголосив про відкриття партнерського каналу для представників малого та середнього бізнесу. «Ми пропонуємо вам заробити, продаючи наші продукти та рішення. В Європі це вже існуюча практика, але на українському телеком-ринку ми перші», сказав Петро Чернишов. Більш детальну інформацію ви можете, написавши за адресою: b2b_partners@kyivstar.net.

      Ще одна важлива новина, озвучена СЕО національного телекомунікаційного оператора, — Київстар став партнером телеком-акселератора. «Ми запускаємо перший в Україні телеком-акселератор разом з ВДНГ, щоб знайти рішення для телекомунікаційного бізнесу, які зможемо інтегрувати в роботу нашої компанії. Ми шукаємо стартапи, які зможуть створювати проекти, потрібні зрілим компаніям, і готові підтримувати ідеї, які мають потенціал і зможуть вирішити реальні завдання бізнесу», — повідомив президент Київстар на iForum.

      Київстар виступив телеком-партнером заходу, забезпечивши відвідувачам якісне 3G-покриття. Зв’язком нового покоління скористалися декілька тисяч осіб.