м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар спрощує налаштування мобільного інтернету та MMS

   13.02.2019

   З 26 лютого 2019 року для спрощення процесу налаштування мобільного інтернету та MMS, окремі технологічні сервіси «Режим GPRS», «Точки доступу GPRS WAP, GPRS Internet, GPRS MMS», та «Коригування налаштувань» будуть об’єднані в один сервіс – «Мобільний Інтернет і MMS».

   У абонентів буде можливість управляти сервісом «Мобільний інтернет і MMS» через різні канали, в залежності від форми обслуговування: через додаток Мій Київстар, USSD-запити або магазини. Для корпоративних клієнтів – через їх персонального менеджера. Якщо у корпоративного клієнта немає персонального менеджера, то він може самостійно керувати послугами через інші доступні канали. Вказані зміни стосуються абонентів контрактної форми обслуговування (фізичних та юридичних осіб).

   Також з 20 лютого 2019 року з метою спрощення налаштування та використання 2G-, 3G- та 4G-інтернету, послуги передачі даних будуть підключені для абонентів передплаченого зв’язку з тарифними планами, які включають мегабайти мобільного інтернету. У випадку необхідності абонент зможе відключити доступ до інтернету на своєму пристрої управляючи налаштуваннями самостійно.