м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар спрощує пропозиції щодо умов обслуговування та нарахувань вартості за деякі послуги фіксованого зв’язку для корпоративних клієнтів

   25.07.2019

   З 01.08.2019 року для корпоративних користувачів фіксованого телефонного зв’язку відбудуться зміни в умовах обслуговування та окремих тарифах.

   Метою цих змін є спрощення та збалансування пропозицій Київстар для споживачів даних послуг. Крім того, коригування цін здійснюється через зміни ринкових умов, що відбулися за період з 2013 року, коли вводилися попередні розцінки. Ми потурбувалися, щоб ці зміни були не надто відчутними для вас, адже технічні характеристики та параметри послуг не змінюються. Ви й надалі отримуватимете сервіси Київстар належної якості.

   Детальну інформацію про вартість послуг викладено в розділі «Тарифи». Консультації з питань тарифів можна отримати у персонального менеджера або координатора, а також за телефоном 466 (для абонентів Київстар) або 0800 30 00 00 (для абонентів інших мобільних операторів і стаціонарних мереж України). Дзвінки не тарифікуються.