м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар спрощує умови підключення для бізнес-клієнтів

   19.11.2019

   Київстар робить підключення та перехід на тарифні плани для бізнес-клієнтів ще простішими: оформити договір тепер можна не тільки у фірмових магазинах оператора, а й у понад 1100 магазинах партнерів по всій Україні.

   Партнерами Київстар стали всі магазини мереж Алло, Жжук, Ringoo, МТА (Мультимедіа) Fishki.ua, Комп’ютерний Всесвіт, Кібернетики та Вухо.ком. Їхні співробітники допоможуть вам просто та швидко оформити договір одразу в магазині.

   Для бізнес-клієнтів компанія надає пакетні пропозиції та створює комплексні тарифні плани, що суттєво спрощують роботу. Зокрема, в тарифних планах надається доступ до додатків ліцензійного Microsoft Office 365, Mobile ID та віртуальна АТС, що дозволяє повністю контролювати виклики та зберігати історію розмов. Все це надається без будь-яких додаткових оплат.  Також бізнес тарифи включають в себе безлімітні дзвінки в найбільшій мережі в Україні, безлімітний інтернет, хвилини для дзвінків на інші мережі та навіть за кордон. Крім того, в тарифних планах для бізнес-клієнтів, Київстар пропонує можливість користуватися всіма послугами відразу, оплачуючи їх частинами або навіть наступного місяця; кращу захищеність персональних даних, пріоритетне обслуговування та безліч додаткових функцій.

   Клієнти, які хочуть підключити корпоративні номери телефонів до мережі Київстар, можуть звернутися за номером 0-800-305-550 (для абонентів інших мобільних операторів та стаціонарних номерів України). Дзвінки не тарифікуються.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.