м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар спростив підключення послуги «Віртуальна мобільна АТС»

   26.11.2019

   Клієнти тепер можуть швидко та легко підключити одну з найбільш затребуваних послуг серед представників малого, середнього і великого бізнесу - «Віртуальну мобільну АТС».

   Київстар спростив процес підключення для абонентів малого, середнього і великого бізнесу - тепер базовий набір функцій послуги «Віртуальна мобільна АТС» доступний кожному корпоративному абоненту.

   Віртуальна мобільна АТС - автоматична телефонна станція, якою користуються понад 80 000 корпоративних клієнтів у  мережі Київстар. Послуга допоможе будь-якій компанії поліпшити взаємини зі своїми клієнтами і оптимізувати бізнес-процеси. А саме:

   • За рахунок автоматизації процесу розподілу дзвінків, скоротити кількість пропущених дзвінків від своїх клієнтів;
   • Отримувати аналіз статистики викликів online;
   • Інтегрувати телефонні номери в CRM-системи;
   • Контролювати свої витрати на операційні процеси;
   • Спростити взаємодію всередині компанії завдяки автоматизації процесів;
   • Швидко розширювати і масштабувати функцію продажів і обслуговування.

   Такі завдання допоможе вирішити послуга «Віртуальна мобільна АТС» у пакеті «Конвергентний».

   Для підключення послуги достатньо відправити SMS з адресою своєї електронної пошти на короткий номер 367, після чого відбувається автоматична активація сервісу та підключення пакета на номері клієнта. Для підключення до «Віртуальної мобільної АТС» інших номерів компанії, замовнику необхідно вказати в SMS додаткові номери. Після цього користувач отримує на електронну пошту посилання на персональний веб-портал і інформацію про активацію облікового запису.

   Для того, щоб бізнес-клієнт зміг оцінити ефективність сервісу, Київстар пропонує скористатися пакетом «Конвергентний» без щомісячної оплати терміном на 60 днів. Нагадуємо, що послуга «Віртуальна мобільна АТС» включена в нову лінійку тарифних планів Київстар для бізнес-клієнтів, які діють з 22 жовтня 2019 року.

   Більш детальну інформацію про переваги інших пакетів послуги «Віртуальна мобільна АТС» можна знайти за посиланням

    

   Справка о компанії:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.