м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар страхуватиме товари своїх партнерів

   12.08.2020

   Роздрібна мережа Київстар нараховує 500 магазинів, переважна більшість з яких є дилерськими. Окрім сервісних послуг Київстар, в монобрендових магазинах продаються телефони та інші мобільні девайси. Для того щоб убезпечити продукцію дилерів, компанія взяла на себе функцію страхування цієї групи товарів. Страхування захистить продукцію від таких проблем як крадіжки, залиття рідиною, пожежа, стихійні лиха, а тим самим убезпечить бізнес-партнерів від збитків.

   Послуга розповсюджується на  магазини, де товар знаходиться у відкритій викладці та має високі ризики пошкодження.

   Компанія сплачує послугу самостійно та безпосередньо представляє інтереси своїх партнерів в страховій компанії «Євроінс Україна». Окрім цього, однією з головних особливостей пропозиції Київстар є те, що страхові виплати відбуватимуться в повному обсязі вартості товару. В той час, як звичайною практикою на ринку страхування є вираховування з фінальної суми виплати розміру  амортизація товару.

   «Наші відносини з дилерами будуються за принципом win-win. Ми зацікавлені в тому, щоб бізнес наших партнерів приносив їм стабільний прибуток. Тому ми постійно шукаємо шляхи оптимізації процесів та збільшення ефективності, щоб дилери почували себе захищеними та впевненими в прибутковості свого бізнесу», - розповіла керівник дирекції роздрібного продажу Київстар, Ольга Смисльонова.

   Страховий партнер Київстар, компанія «Євроінс Україна», працює на українському ринку страхування понад 28 років. Це дочірня компанія Євроінс Іншуринс Груп, заснована в 1996 та є однією з найбільших незалежних страхових груп, що діють в країнах Європи.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі LTE (4G). Послугами оператора користується 25,4 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net.