Новини і акції

Київстар та ESM.one оголосили переможців CyberStar League

27.12.2017

24 грудня 2017 року відбувся фінал масштабного всеукраїнського онлайн-турніру по Dota 2 за підтримки Київстар – CyberStar League. Призовий фонд змагання склав 100 000 гривень. Його розділили між собою 4 переможці.

Перше місце посіла команда GGWP. Її учасники отримають 50 000 гривень. Друге місце та 30 000 гривень отримає «Покоління див». Команди «BTS» та «0pts», які зайняли 3-тє та 4-те місця відповідно, отримають по 10 000 гривень.

«Ми переконалися, що для української молоді кіберспорт перестав бути звичайною розвагою – вона хоче розвиватися професійно. І Київстар докладає зусиль, щоб дати їм таку можливість. Ми підтримали проведення перших в Україні професійних курсів для відеострімерів, а зараз підбиваємо підсумки масштабного онлайн-турніру» – розповів Павло Даніман, директор по маркетингу Київстар. 

Лише за 4 дні реєстрації на турнір було подано понад 2300 заявок. Всього ж за час проведення турніру в ньому взяли участь 238 команд. Це свідчить про велику зацікавленість до українського професійного кіберспорту та про його потенціал.

«Попри те, що проект був у першу чергу експериментом – він перевершив усі наші очікування. Ми досягли і відмінних результатів, і показали учасникам Академії та турніру, що професійний кіберспорт в Україні можливий» – прокоментував Іван Данішевський, керівник ESM.one.

Онлайн-турнір коментували випускники Cyberstar Academy – перших курсів кіберспортивних коментаторів в Україні, що пройшли за підтримки Київстар та ESM.one. За чотири тижні інтенсивного навчання 20 учасників Академії освоїли основи професійної відеотрансляції, роботи у прямому ефірі, опановували ораторську та акторську майстерності. Кращі випускники Академії отримали професійні набори для відеотрансляції від Razer та можливість займатися професійним коментуванням в рамках проектів ESM.one.

Довідка про Київстар

Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращим роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більше 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.