м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та Global Office навчили понад 3500 школярів культурі підприємницької діяльності

   31.10.2019

   Спільний проект Київстар і громадської організації «Global Office» - GoCamp – дозволив понад 3500 школярам отримати знання й навички у сфері інновацій та підприємницької діяльності. За час дії програми вони розробили 170 проектів мобільних додатків.

   GoCamp – це найбільша освітня волонтерська програма у Східній Європі, в якій волонтери із  різних країн світу навчають школярів іноземним мовам, допомагають долати мовні бар’єри, спілкуватися в багатокультурному середовищі, вчитись думати критично та креативно.

   Київстар з 2017р. підтримує ініціативу та спільно з Global Office розробив програму інтерактивного навчання для школярів Entrepreneurship & Innovation development, що створена на базі успішних бізнес-кейсів. Програма дає практичні поради щодо втілення ідей в життя, тих інструментів, які можуть знадобитися, загальних правил успішності у діловому світі.

   Цього року понад 3500 учнів з 96 шкіл по всій України пройшли інтерактивну програму навчання. А близько 50 співробітників Київстар стали менторами шкільних команд та допомагали їм у розробці проектів.

   «GoCamp – це унікальний український проект. Ми дуже раді три роки поспіль бути його частиною і разом із командою GoGlobal створювати освітню ініціативу, яка немає аналогів, зазначив Олександр Комаров, президент Київстар. Цього року я вперше був ментором GoCamp спілкувався із хлопцями і дівчатами однієї зі шкіл у м. Бровари, ділився своїм досвідом. Загальне враження – неймовірно! Діти презентували свої проекти – ідеї мобільних додатків - і вони були дійсно цікавими та якісними. Порадів вмотивованості цих дітей. Вони прагнуть нових знань, хочуть бути підготовленими до дорослого життя. І якщо ми можемо дати їм цю упевненість у своїх силах, підтримати ініціативу, дати поштовх до розвитку це треба робити».

   Школярі розробили 170 креативних презентацій мобільних додатків на основі пройденого курсу. Найактуальнішими темами стали: екологія, волонтерство, допомога людям з обмеженими можливостями, застосунки для подорожей, занять спортом, навчання та ін. Команда, яка розробила найцікавіший проект запрошена до офісу Київстар на екскурсію.

   «Лише 18% випускників шкіл вільно розмовляють англійською. І ніхто з них не розуміє основ підприємництва. Саме тому для українських школярів та вчителів ми спільно з Київстаром створили визначну програму "Інновації та Підприємництво". Цього року вже 96 шкіл із 79 населених пунктів з різних куточків України стали її учасниками. Уявіть собі, понад 3500 дітей вперше в житті зрозуміли, що таке підприємництво! Ми сподіваємось, що ця програма масштабується і разом ми підготуємо українців для нового прогресивного шляху розвитку економіки України»,зазначила Оксана Нечипоренко, директор громадської організації Global Office.

   Школа, яка хоче пройти програму інтерактивного навчання наступного року може подати заявку за посиланням https://gocamps.com.ua/ua/for-schools/.

   Нагадаємо, за досягнення у проєкті GoCamp Київстар отримав нагороду Telecom Awards 2018,  здобув перемогу у «Національному конкурсі кейсів КСО 2018» за кращий корпоративний внесок в ціль сталого розвитку та отримав міжнародну нагороду Sustainability Awards 2019 за глобальне лідерство у сфері сталого розвитку.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla за другий та третій квартали 2019 року, у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою в Україні. Послугами Київстар користується 26,2 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар більше 20 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків на телеком ринку, одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.