м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та Helsi.me продовжують співпрацю та об’єднують зусилля для надання безкоштовних медичних консультацій українцям

   25.03.2022

   Найбільша медична інформаційна система Helsi.me та найбільший телеком-оператор України Київстар продовжують стратегічне партнерство задля підтримки населення та лікарів у складних умовах воєнного часу.

   У березні 2022 р. Helsi.me оновили сервіс консультацій лікарів для всіх українців і відтепер онлайн прийоми, в тому числі у лікарів приватних медичних закладів, – безкоштовні.   Онлайн прийоми проводять лікарі всіх 75+ спеціальностей, як державних, так і приватних медичних закладів. Усі лікарі зареєстровані в Національній системі ЕСОЗ, їх дані та кваліфікація підтверджені МОЗ. Прийом у медичного працівника будь-якої спеціальності тепер доступний без спеціального направлення від сімейного лікаря та без підписаної декларації. Записатися на віддалений прийом до лікаря можна незалежно від місцезнаходження.
   До сервісу щодня приєднуються медики зі всієї України, навіть ті, які зараз перебувають закордоном. Індивідуальний графік і розклад консультацій можна переглянути в профілі кожного окремого лікаря. Щоб записатися на безкоштовний віддалений прийом, необхідно перейти у розділ онлайн консультація  або через застосунок Helsi обрати лікаря потрібної спеціальності, незалежно від регіону, та зручний час для вашого прийому. Після спілкування з лікарем усі необхідні деталі консультації будуть відображені в кабінеті користувача Helsi.

   Київстар вдячний медикам, які щодня демонструють свій героїчний професіоналізм у надскладних умовах воєнного стану та роблять усе можливе, щоб врятувати українців. Тож за власною ініціативою, спираючись на дані публічних офіційних ресурсів, компанія відслідковує критичні точки воєнних дій в Україні та прийняла рішення нарахувати додаткові хвилини та безлімітний інтернет медичним співробітникам у регіонах активних бойових дій. Йдеться про території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. Медики-абоненти компанії, які знаходяться в «гарячих» зонах та номери яких внесені до реєстру медичних працівників Helsi.me*, отримають по 300 додаткових хвилин на мережі інших операторів по Україні, а також відкритий доступ до безлімітного інтернету на 30 днів без додаткової оплати.

   Нагадаємо, що завдяки мобільному оператору Київстар цифрові медичні послуги, що надаються у рамках електронної системи Helsi.me, стали більш доступними для населення. Оператор не списує з рахунків абонентів пакетні мегабайти при завантаженні і користуванні мобільним додатком та сайтом Helsi.me. Мобільний додаток Helsi доступний для завантаження на Play Market та App Store.

    

   *Реєстр медичних працівників формується на підставі даних, які подаються до МОЗ керівниками або головними лікарями медичних закладів. Після чого кожен медпрацівник може внести, оновити чи додати інформацію про себе в особистому кабінеті електронної системи охорони здоров’я.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.  Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. 

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Хелсі:

   Helsi.me — це сервіс запису на медичні послуги і безпечного зберігання медичних даних. Сервіс дозволяє пацієнтам швидко і зручно записуватись на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію і замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі Міністерства охорони здоров’я і впорядкувати роботу клінік. Через сайт і додаток Helsi.me щомісяця записуються на прийом понад 2,5 млн пацієнтів. Системою користуються понад 1300 установ охорони здоров’я і 49 000 лікарів по всій Україні. Додаткова інформація: https://helsi.me/