Новини і акції

Київстар та Київтранспарксервіс підписали Меморандум про співпрацю

26.09.2017

Національний телеком-оператор Київстар і муніципальна компанія «Київтранспарксервіс» підписали Меморандум про співпрацю, в межах якого планують запроваджувати інноваційні послуги для автомобілістів. Так, абоненти Київстар найближчим часом зможуть сплачувати за паркування в місті за допомогою SMS.

Завдяки новій послузі власники автотранспорту зможуть сплачувати за паркування максимально швидко та зручно. Щоб скористатися послугою, абонентові буде достатньо буде надіслати SMS-запит зі свого телефона на виділений номер. Плата за паркування надійде з мобільного рахунку абонента.

Важливо, що скористатися послугою зможуть не тільки власники смартфонів, але й користувачі будь-яких моделей телефонів, адже для цього не потрібно завантажувати жодних застосунків, проходити авторизацію тощо.

Леся Запорожець, начальник відділу з розвитку послуг мобільної комерції Київстар: «SMS-паркування давно вже діє в європейських країнах. Зокрема, у країнах Скандинавії майже 80% розрахунків за цей сервіс здійснюється за допомогою SMS. Ми раді, що Україна швидко переймає найкращий світовий досвід і абоненти Київстар зможуть скористатися цією можливістю».

Нова послуга стане доступною абонентам Київстар уже найближчим часом. Після запуску проекту в столиці цю інноваційну можливість буде запропоновано іншим великим містам України, де також гостро стоїть питання про паркування приватного автотранспорту.

Спільно з міськими й обласними державними адміністраціями Київстар далі працює над інноваційними послугами, які роблять життя в сучасних мегаполісах комфортнішим для громадян. Так, компанія вже зреалізувала для Київради проект щодо оптимізації маршрутів наземного транспорту, а для Одеської обласної державної адміністрації на основі даних мобільної мережі проведено аналіз міграції населення в туристичний сезон.

Довідка про Київстар

Київстар — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передавання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв’язку.

Акціонери Київстар — міжнародна група VEON (раніше — VimpelCom Ltd.), офіс якої розташований у Нідерландах. Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків — за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету 50 млрд гривень. Капітальні інвестиції компанії в розвиток телекомунікацій становлять 35 млрд гривень.

По додаткову інформацію звертайтеся: pr@kyivstar.net