Новини і акції

Київстар та Мініагрополітики планують запроваджувати цифрові технології у сільське господарство

10.08.2017

Про це підписано відповідний Меморандум про взаєморозуміння, за умовами якого сторони будуть співпрацювати у впровадженні новітніх технологій у процеси виробництва в сільському господарстві.

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння

Особливий акцент угоди – на формуванні умов для розвитку дрібного фермерства та створенні сучасної цифрової платформи для фермерів та агровиробників.

«Київстар приділяє велику увагу роботі з малим і середнім бізнесом. І готовий пропонувати заради цього інноваційні digital-продукти, «розумні» технології, сучасні засоби комунікації, – говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Digital-платформа для аграріїв і мобільний додаток зокрема дозволять зробити їх бізнес більш ефективним, адже дадуть можливість раціональніше використовувати ресурси, стежити за новинами, цінами, погодними змінами, проводити торгові операції тощо. Це велика підтримка для малого та середнього підприємництва, адже традиційно такі технології доступні лише великим компаніям».

Впровадження інноваційних технологій на агроринку сприятиме підвищенню якості української харчової продукції, в тому числі завдяки можливостям мобільного простежування повного циклу виробничого ланцюга. «Платформа  для аграріїв стане ефективним інструментом для комунікації представників Міністерства з ключовими гравцями агросектору, а також для надання необхідної інформації про державні програми та консультацій, -  наголосила  заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева. – Окрім того, це значна допомога українським аграрним виробникам, які матимуть сучасний інструмент для інформування, а також прогнозування та аналізу своєї діяльності».

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять 35 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua