Новини і акції

Київстар та Radar Tech презентували стартапи Телеком-акселератора 2.0

10.08.2017

Рішення всіх комунальних питань або управління домом через смартфон, покупки повсякденних товарів з використанням віртуальної реальності, shop-бот, який допомагає придбати сукню як у героїні серіалу та багато інших цікавих проектів Телеком-акселератора 2.0 було презентовано 8 серпня 2017 року в Unit.City для вітчизняних журналістів. Масштабний захід об’єднав лідерів стартап-спільноти України, представників великого бізнесу, ЗМІ та стартапи.

Відкрив зустріч Денис Довгополий, член стратегічної групи Radar Tech та співзасновник GrowthUp Group, який розповів про активний розвиток стартап-культури в Україні в останні роки та наголосив на важливій ролі акселераторів – програм інтенсивного розвитку молодих підприємців та їх інноваційних рішень.

Максим Бахматов, голова правління Radar Tech та керуючий партнер Unit.city, порівняв успіхи першого року акселератору з проміжними результатами цього року. Наприклад, значно зросла кількість поданих заявок для участі в програмі – зі 119 в минулому році до 185 цього року. З 34 команд, котрі потрапили до півфіналу, було обрано лише 11. Зараз вони проходять насичений курс підготовки з досвідченими менторами, провідними спеціалістами телеком-індустрії України.

«Цього року ми зробили програму акселератора ще кращою, зробили проект більш технологічним та інноваційним. Програма навчання відтепер складається з двох блоків: 5-денного інтенсиву з основ технологічного бізнесу для півфіналістів акселератора та 11-тижневої програми розвитку для 11 кращих команд. Крім того, ми зробили можливим запуск пілотних проектів на базі оператора ще під час проходження програми. Команди другого набору – це більш підготовлені, більш зрілі проекти», – коментує Максим Бахматов.

Петро Чернишов, президент Київстар, розповів, чому найбільший мобільний оператор країни настільки зацікавлений в роботі зі стартапами: «Підтримка акселератора – це наш внесок у розвиток підприємницької культури в Україні, а ще - спосіб пошуку ідей для створення інноваційних продуктів Київстар».

Фінал Телеком-акселератора 2.0 відбудеться на початку жовтня. Тоді й визначяться переможці програми, які отримають можливість комерційного запуску з найбільшим мобільним оператором країни, абонентська база якого складає 26 млн чоловік. З повним переліком стартапів знайомтесь на сайті Київстар.

Наразі Київстар оголосив про запуск спільних проектів з переможцями першого Телеком-акселератора - сервісом автоматизованих push-повідомлень Gravitec.net для бізнес-клієнтів та хмарною програмою лояльності InCust, яка може замінити сотні карток різних сервісів та магазинів за допомогою смартфону. Ще в кінці 2016 року Київстар запустив спільні проекти разом з іншими переможцями минулорічного Телеком-акселератора: віртуальний тур по Україні в форматі 360° разом з Virbox та навчальні ігри для дітей з Nravo Kids.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.