м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та Radar Tech відібрали 10 найкращих українських стартапів

   14.07.2017

   13 липня 2017 року Київстар та Radar Tech визначили фіналістів Телеком-акселератора 2.0. Серед 34 команд-півфіналістів лише 10 вдалося потрапили до основної частини конкурсу, початок якої запланований вже на 17 липня.

   учасники півфіналу телеком акселератора

   Телеком-акселератора 2.0 від Київстар та Radar Tech – це масштабний корпоративний акселератор, націлений на підтримку та розвиток молодих підприємців. Переможці, які будуть визначені в жовтні, матимуть можливість стати інноваційними партнерами мобільного оператора та отримати доступ до 26 млн українських абонентів.

   Учасниками Телеком-акселератора 2.0 були обрані наступні стартапи:

   • Hideez – зручний бездротовий ключ та універсальний ідентифікатор;
   • Simo AR – браузер доповненої реальності з можливістю візуального пошуку товарів та послуг;
   • mBill – сервіс з прийняття платежів для малого бізнесу та приватних осіб, що працюють з оплатами на карту;
   • Fora.One – IoT платформа, що робить розумний будинок ще зручнішим, шляхом інтеграції його складових та мобільного телефону;
   • WInfoSpot – інтерактивний сервіс взаємодії з клієнтами через мобільні пристрої з використанням Wi-Fi;
   • Win Dim 24 – єдине вікно всіх послуг ЖКГ України;
   • Greenbee – IoT рішення для моніторингу сільськогосподарських угідь;
   • Shop Assistant – shop-бот, який дозволяє робити покупки під час перегляду телепрограм;
   • UnexploredCity – платформа тематичних електронних екскурсій містами України;
   • HexWix – рекрутинговий сервіс для кіберспорту.

   Поза конкурсною програмою до акселерації приєднається команда Any Service – переможці корпоративного Digiton 2017 від Київстар. Команда пропонує додаток для вирішення більшості побутових завдань на основі геолокації користувачів.

   «Інновації – в ДНК Київстар. Я дуже радий, що завдяки Телеком-акселератору 2.0 нам вдалося зібрати разом величезну кількість цікавих, талановитих та креативних людей – сподіваюсь, що ми разом створимо дуже круті проекти» - коментує результати відбору Президент Київстар Петро Чернишов.

   Всі команди чекає більше 200 годин теоретичних та практичних занять, більше 20 вітчизняних та міжнародних експертів, менторська підтримка від ключових спеціалістів та Топ-менеджерів Київстар. Фіналісти отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з лідером телеком-ринку України.

   «Цього року ми змінили формат відбору до акселератора та провели для 34 команд півфіналу 5 інтенсивних навчальних днів для занурення в те, яким чином працює корпорація, як формуються бізнес-кейси, для розуміння, чи може бути запущено спільно з телеком-оператором рішення, яке пропонує стартап. В жовтні, під час фінального Demo Day, побачимо, який проект буде обрано для подальшої співпраці з Київстар» – розповів Голова правління Radar Tech та керуючий партнер Unit.city Максим Бахматов.

   Нагадаємо, запуск Телеком-акселератора відбувся в 2016 році. Найбільш перспективні минулорічні проекти отримали можливість стати комерційними партнерами компанії Київстар. Серед них, Nravo Kids, Virbox, Gravitec та inCust.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.