м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та Terrasoft пропонують бізнес-клієнтам нове рішення

   25.04.2019

   Послуга дозволяє бізнес-клієнтам інтегрувати історію дзвінків з мобільних та фіксованих телефонних номерів Київстар в систему керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM) bpm’online від компанії Terrasoft.

   Київстар об`єднав Віртуальну мобільну АТС з CRM-системою bpm'online від компанії Terrasoft. За допомогою нового рішення користувачі bpm'online аналізують в CRM-системі статистику викликів зі своїх мобільних і фіксованих телефонних номерів, контролюють якість обслуговування своїх клієнтів, а також керують бізнес-процесами в єдиному програмному середовищі. Завдяки IT-рішенню від Київстар та Terrasoft бізнес-клієнти можуть охопити більше каналів комунікацій з клієнтами та знизити витрати на організацію роботи контакт-центру.

   Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар, коментує: «Об`єднання IT-продуктів та телеком-послуг – це частина стратегії розвитку відносин з бізнес-клієнтами в Київстар. Бути лідером на телеком-ринку означає кожен день удосконалювати існуючи продукти та створювати нові рішення для бізнесу спільно з надійними партнерами, такими, як Terrasoft».

   Нагадаємо, що в 2014-му році мобільний оператор Київстар запустив сервіс «Віртуальна мобільна АТС». Послуга дозволяє корпоративним абонентам самостійно розподіляти вхідні і вихідні дзвінкі, об'єднувати мобільні і фіксовані номери телефонів в цілісну корпоративну мережу. Наступним кроком у розвитку сервісу стала інтеграція з CRM-системою bpm'online від компанії Terrasoft.

   Євген Горбачьов, Customer Success Director Terrasoft, додає: «Співпраця з таким телеком-гігантом як Київстар - дуже важливий стратегічний крок для Terrasoft. Ми створюємо продукти, які допомагають компаніям у всьому світі покращувати і прискорювати свої процеси. При цьому функціональні можливості bpm'online постійно розширюються завдяки партнерським рішенням. Ми впевнені, що синергія IT- та телеком-інструментів дозволить компаніям вивести клієнтський сервіс на новий рівень і вдосконалювати його».

   Детальну інформацію про підключення конектора і питання, пов'язанні з його використанням, можна знайти за посиланням.

    

   Довідка про компанію:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

   Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих і середніх компаній використовують платформу bpm'online для оптимізації і прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner і лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft - допомагати компаніям прискорюватися. www.terrasoft.ua.