м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «Київстар ТБ» відкриває доступ до телетрансляцій уроків для всіх користувачів послуги

   06.04.2020

   Відеоплатформа «Київстар ТБ» підтримує національний проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» та відсьогодні відкриває доступ до телеканалів, що транслюватимуть навчальні уроки для школярів середніх та старших класів. Переглядати трансляції зможуть всі користувачі сервісу, незалежно від обраного тарифного пакета.

   Задля того, щоб продовжувати навчальний процес навіть в умовах карантину, школярі з 5 по 11 клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів. Викладати онлайн будуть 40 педагогів з Києва. Навчання проходить з понеділка по п’ятницю, початок о 10:00. Трансляції можна подивитись на таких телеканалах: «ПлюсПлюс», ZOOM, NewsOne, ZIK, «Індіго», УНІАН, Рада, «UA:Культура», «UA: Перший», M1, «112 Україна».

   Нагадаємо, «Київстар ТБ» для своїх абонентів вже надав безкоштовний  доступ до всіх новинних, в тому числі іноземних, телеканалів, 6 дитячих та відеобібліотеки «КіноХіт».

   «Ми розуміємо наскільки непросто налаштувати своє життя в умовах карантину. Тому намагаємось зробити максимально доступними сервіси, які допоможуть нашим абонентам залишатися дома  та підтримувати їх звичайний плин життя. Окрім розширеного доступу до контенту «Київстар ТБ», ми зробили безкоштовні консультації в додатку Doctor Online, нетарифікований доступ до онлайн курсів Prometheus та енциклопедії Wikipedia, - зазначив маркетинг-директор Київстар, Павло Даніман. Користувачі Домашнього Інтернету від Київстар можуть користуватись послугою, навіть при відсутності коштів на рахунку. А бізнесу запропонували ряд рішень для організації віддаленої роботи, плата за які не нараховуватиметься до кінця карантину».

   Головними перевагами «Київстар ТБ» є:

   • Понад 150 телеканалів та більше 7 000 фільмів і серіалів у відеобібліотеці від провідних українських та міжнародних кіностудій;
   • Можливість переглядати контент на 5 пристроях без додаткової плати (смартфон, планшет, ноутбук, SmartTV та ТВ-тюнер);
   • Функція «Пауза ефіру» та «ТВ-архів» (можливість зберегти ефір та переглядати його згодом);

   Щоб підключити послугу до телевізора необхідно завантажити «Київстар ТБ» на SMART TV. Для нових абонентів діє спеціальна пропозиція ‒ при підключенні користувачі отримають  знижку -50% на перші 3 місяці.

    

   Зверніть увагу:
   - доступ до відеобібліотеки «КіноХіт» надається користувачам тарифних планів «Базовий», «Комфортний», «Максимальний HD»;
   - доступ до фіксованого зв’язку на швидкості 3 Мбіт/сек.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.