м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар тестує 3G у Кіровограді, Сумах та Нікополі

   31.05.2016

   Національний телеком-оператор проводить технічні тести на новозбудованих 3G мережах у Кіровограді, Сумах, Нікополі, а також у низці населених пунктів поблизу цих міст.

   Київстар розширює територію 3G і проводить масштабне тестування новозбудованих мереж у Сумській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях. Так, відсьогодні розпочато роботи з випробовування якості зв’язку 3G у кількох обласних центрах і прилеглих до них населених пунктах. Загальна кількість населених пунктів, де наразі проводяться технічні тести — 166.

   У містах Суми, Кіровоград, Нікополь, де проводиться технічне тестування 3G-мереж, доступ до послуг мобільної передачі даних нового покоління отримають 2% абонентської бази. В малих населених пунктах під час тестування доступ до послуг 3G отримають усі абоненти.

   Компанія планує завершити роботи з налаштування мережі у стислі строки, щоб уже скоро надавати абонентам цих міст повноцінні послуги 3G.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює 854 населених пункти, у тому числі 18 обласних центрів, де проживає 40% населення України.