м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар тестує 3G у Запорізькій області

   10.06.2016

   Національний телеком-оператор запустив послуги 3G у тестовому режимі на популярному курорті Кирилівка Запорізької області. Найближчим часом швидкісним мобільним інтернетом зможуть користуватись жителі ще декількох курортних міст і селищ.

   Жителі та гості курортів узбережжя Азовського моря зможуть зустріти сезон 2016 із швидкісним мобільним інтернетом від Київстар — оператор вже запустив мережу 3G у тестовому режимі в Кирилівці. Також проводиться підготовка до запуску 3G у Бердянську, Приморську, Мелітополі та прилеглих населених пунктах.

   Доступ до послуг 3G під час тестових випробувань мережі отримують усі абоненти Київстар, які перебувають на цьому популярному курорті.

   «Всього за кілька годин тестування мережі абоненти в селищі Кирилівка вже використали 150 Гбіт мобільного 3G-трафіку. Ми бачимо великий попит на послугу в цьому регіоні та будемо намагатися якомога швидше завершити технічні випробування», — говорить Василь Пантов, директор з технологічної стратегії та управління якістю Київстар.

   Технічні спеціалісти Київстар приділяють максимальну увагу підготовці курортних населених пунктів Запорізької області до початку сезону. Адже влітку тут очікується туристичний бум: минулого року лише Кирилівку відвідало понад півтора мільйона осіб. Тому всі роботи по налаштуванню мережі компанія планує завершити в стислі строки.

   Користування зв’язком у мережі 3G оплачується відповідно до поточних тарифних планів. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть вибрати один з нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайт інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює 854 населені пункти в 19 областях, де проживає 40% населення України.