м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар тестує 3G в 100 населених пунктах України

   26.05.2016
   Національний телеком-оператор проводить технічні тести на новозбудованих 3G мережах в 5 областях України, на території 100 населених пунктів

   Київстар розширює територію 3G і проводить масштабне тестування мереж в Київській, Вінницькій, Одеській, Херсонській, Львівській, областях. Технічні тести проводяться у понад 100 населених пунктах.

   Так, у Київській області побудовано мережі 3G і проводяться технічні тести в містечках Переяслав-Хмельницький, Гребінки, Баришівка. У Вінницькій області – міста Бар, Тульчин, Ладижин, Кирнасівка, Літин, Гнівань, Бершадь, Калинівка, Тиврів, Теплик, Турбів, Вороновиця, Сутиски, Шаргород, Брацлав, Немирів. Львівська область – Червоноград. Одеська – Рені, Саврань, Кодима, Подільськ (Котовськ), Кодінцево (Комінтернівське).Херсонська - Великі Копані, Виноградове, Каланчак, Станіслав, Козачі Лагері.

   Крім того, на території зазначених областей налаштування мереж 3G проводяться також у великій кількості сіл, із населенням від 1 до 5 тис чоловік. Завдяки цьому на момент комерційного запуску буде забезпечено «безшовне» покриття зв’язком 3G значної території.

   На період технічних тестів доступ до послуг 3G отримують усі абоненти Київстар, якщо їх мобільні телефони підтримують цю технологію.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює понад 638 населених пунктів, у тому числі 18 обласних центрів, де проживає 40% населення України.