м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «Київстар» у рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи

   19.09.2016
   Міжнародна аудиторсько-консалтингова компанія «Делойт» підготувала щорічний рейтинг «ТОП-500 компаній Центральної та Східної Європи 2016». У даний рейтинг включено 29 українських компаній з різних галузей економіки країни. Національний телеком-оператор Київстар – єдина компанія, яка представляє в цьому дослідженні сектор високих технологій, медіа та телекомунікацій України.

   «500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи» – щорічне дослідження, присвячене ключовим галузям реального сектора європейської економіки. Укладачі рейтингу щороку визначають 500 провідних і найбільш значущих компаній для економіки регіону. Окремо досліджується розвиток найбільших галузей – енергетики та видобувної промисловості, банківського і фінансового сектора, споживчого бізнесу і транспорту, промислового виробництва, високих технологій і телекомунікацій.

   Серед провідних компаній, що представляють у рейтингу галузь високих технологій і телекомунікацій Європи, опинився і представник України – національний телеком-оператор Київстар.

   «Ми раді, що лідер телеком-ринку України названий у числі 500 бізнес-лідерів Європи. На прикладі таких досліджень ми бачимо, наскільки успіх окремих компаній впливає в цілому на економіку регіону. 2015-2016 роки стали викликом для нашої країни, і не всі українські компанії виявилися стресостійкими. Однак ми віримо, що вага успішного українського бізнесу в світових рейтингах зростатиме, а технології нового покоління, які активно впроваджує Київстар, відіграють у цьому свою позитивну роль»,, – говорить Петро Чернишов, президент компанії «Київстар».

   Київстар 19 років працює на телеком-ринку України і за свою історію забезпечив понад 46 мільярдів гривень надходжень до держбюджету у вигляді податків та обов'язкових платежів і майже 32 мільярди гривень інвестицій у розвиток телеком-інфраструктури України. Компанія щорічно реалізує суспільно значущі та благодійні програми.

   Рейтинг «ТОП-500 компаній Центральної та Східної Європи» складено на основі даних про консолідовані доходи компаній за 2015 фінансовий рік. Рейтинг базується на даних про доходи від реалізації, наданих конкретною юридичною особою, що здійснює діяльність у країнах Центральної та Східної Європи. У рейтингу компанії класифікуються за галузями економіки та країнами.