м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар відкрив відеомагазин в Instagram

   14.05.2020

   Фірмовий магазин Київстар розпочав роботу в новому форматі: відтепер отримати консультацію можна завдяки відеозв’язку в мережі Instagram.

   Під час дзвінка продавці-консультанти нададуть поради та рекомендації щодо вибору смартфонів. Для цього потрібно зателефонувати через відеозв’язок Instagram у будь-який день з 10:30 до 17:30. Забрати покупку можна у фірмовому магазині (Київ, вул. Хрещатик, 13). Також товар можна оформити через онлайн-магазин Київстар із доставкою по Україні.

   «За допомогою таких відеодзвінків ми вирішили реалізували одразу кілька побажань наших абонентів – отримати компетентну консультацію, спілкуючись особисто, і при цьому не порушувати умов самоізоляції. Зараз ми запустили пілотну версію проєкту. Ми впевнені, що послугу оцінять наші абоненти, тому плануємо розширити можливості надання сервісних послуг і консультацій щодо тарифів», – повідомила керівниця дирекції роздрібних продажів Київстар, Ольга Смисльонова.

   Щорічно в магазинах Київстар продають понад 300 тис. смартфонів. Найпопулярнішими моделями в цій мережі є Samsung Galaxy A6, Xiaomi Redmi 6A и Xiaomi Redmi 7. В асортименті магазинів представлено 97 різноманітних моделей у широкому ціновому діапазоні.

   Наразі в штатному режимі працює 424 магазини мережі Київстар із 487. Усі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, а формат роботи відповідає всім рекомендаціям МОЗ.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.