м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар включив 4G зв’язок ще у 800 населених пунктах

   29.05.2020

   Оператор забезпечив можливістю доступу до швидкісного мобільного інтернету 80% населення.

   Київстар збільшив покриття мережі 4G в 22 областях України і забезпечив ще 800 населених пунктів, де проживає 573 тисячі людей, доступом до швидкісної передачі даних за технологією LTE.  Зокрема це населені пункти Бахмач в Чернігівській області, Згурівка в Київській, Теофіополь в Хмельницькій, Барвенково в Харківській та ін.

   На сьогодні мережа 4G національного телеком оператора охоплює 12 тисяч населених пунктів, де проживає 80% населення України.

   З часу запуску оператором 4G зв’язку в квітні 2018 року, послугами за новою технологією вже скористалось  понад 10 мільйонів абонентів. За цей період обсяги використання мобільного інтернету в мережі Київстар зросли з 325 до 649 Петабайтів.  У середньому, кожен абонент мережі 4G використовує по 8 ГБ трафіку на місяць,що майже у чотири рази більше, ніж у мережі 3G.  

   Технологія LTE (4G) відрізняється більш високою швидкістю передачі даних. Тому все більше абонентів переходять на новий стандарт зв’язку. Так, вже 7,8 млн абонентів Київстар замінили SIM-картки на USIM, які потрібні для роботи в мережі 4G. До речі, зробити це абоненти можуть самостійно. Для цього потрібно лише придбати відповідний стартовий пакет, або замовити USIM-картку на сайті Київстар.  

   Для розвитку в Україні  3G і 4G Київстар інвестував більше 25 млрд грн. Компанія забезпечує найвищу середню швидкість мобільного інтернету серед інших мереж України. Це підтверджують дані за 2018 і 2019 роки міжнародних компаній Ookla та nPerf, які аналізують роботу мобільних мереж по всьому світу. Так, за останній рік середня швидкість мобільного інтернету в 4G мережі Київстар була 27,7 Мб/с.

   В умовах, коли робота та спілкування відбуваються у «дистанційному» режимі, доступ до швидкісного мобільного інтернету набуває особливе значення. Так, з допомогою мобільного інтернету абоненти Київстар можуть отримувати безкоштовні консультації лікарів через додаток «Доктор онлайн». Бізнес-абоненти -  організовувати віддалені офіси, проводити зустрічі онлайн, віддалено працювати з документами та корпоративною поштою. Для школярів платформа Київстар ТБ надає доступ до телеканалів, що транслюватимуть навчальні заняття у рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн». Також абоненти можуть  користуватись освітніми інтернет-ресурсами Prometheus та Wikipedia без сплати за мегабайти. 

   Щоб допомогти країні якнайшвидше подолати епідемію коронавірусу, Київстар на час дії карантину надав нетарифікований доступ до багатьох послуг, як от нарахування коштів у роумінгу, бонуси на мобільні рахунки медичним працівникам, доступ до сайтів та телефонів гарячих ліній з профілактики розповсюдження коронавірусу, та ін. Також Київстар виділив 30 млн грн благодійних коштів, які будуть направлені на придбання апаратів штучної вентиляції легень, моніторів контроля стану тяжкохворих, захисні матеріали для медиків, тощо.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.