м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар включив зв’язок 3G у Генічеську та передмісті

   21.04.2016

   Національний телеком-оператор забезпечив швидкісним інтернетом низку курортів у Херсонській області.

   Після успішного завершення технічних тестів Київстар розпочав комерційну експлуатацію мережі 3G у 5 населених пунктах Херсонської області. Це місто Генічеськ і населені пункти Генічеська Гірка, Семихатка, Щасливцеве, Фрунзе. Територія дії мережі 3G Київстар уже охоплює 626 населених пунктів, у тому числі 18 обласних центрів, де проживає 40% населення України.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без будь-яких налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   За бажанням абоненти архівних тарифних планів можуть переключитися на нові комерційні пропозиції або користуватися послугами мережі 3G на умовах їхнього поточного тарифного плану.