м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар включив зв’язок 3G у Татарбунарах та Новій Одесі

   27.04.2016

   Національний телеком-оператор забезпечив швидкісним інтернетом міста: Татарбунари (на Одещині) та Нова Одеса (на Миколаївщині).

   Київстар продовжує збільшувати територію мережі 3G на Півдні України. Після успішного завершення технічних тестів розпочато комерційну експлуатацію мережі 3G ще у 4 населених пунктах. Це міста Татарбунари (Одеської області), Нова Одеса (Миколаївської області), а також прилеглі до них селища Троїцьке та Ковалівка. На території цих населених пунктів проживає близько 30 тисяч осіб.

   На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює 638 населених пунктів, у тому числі 18 обласних центрів, де проживає 40% населення України.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   За бажанням абоненти архівних тарифних планів можуть переключитися на нові комерційні пропозиції або користуватися послугами мережі 3G на умовах їхнього поточного тарифного плану.