м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар включив зв’язок 3G в містечках Одещини

   11.04.2016

   Національний телеком-оператор запустив у комерційну експлуатацію мережі 3G у 7 містечках Одеської області

   Після успішного завершення технічних тестів, Київстар розпочав комерційну експлуатацію мереж 3G в 7 населених пунктах Одеської області. Це — міста Арциз, Вилково, Кілія, Сарата, а також прилеглі до них селища — Зоря, Новоселівка, Ліски. На цій території проживає понад 60 тисяч населення. Загалом, територія дії мережі 3G Київстар вже охоплює 621 населений пункт, в тому числі — 18 обласних центрів, де проживає близько 40% населення України.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами . Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без будь-яких налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G є таким ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів. В нових комерційних пропозиціях абонентам, в рахунок щомісячної фіксованої плати, надаються великі обсяги не тарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

    

   За бажанням абоненти архівних тарифних планів можуть переключитися на нові комерційні пропозиції або користуватися послугами мережі 3G на умовах їхнього поточного тарифного плану.