м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар встановив 157 нових базових станцій для 4G

   28.09.2020

   Доступ до швидкісного мобільного інтернету по технології  LTE отримали ще 432 населених пункти в 17 областях України.

   Київстар продовжує розвиток зв’язку 4G у невеликих населених пунктах.  Так, відсьогодні мешканці ще 432 населених пунктів у Вінницькій, Житомирській, Кропивницькій, Львівській, Херсонській, Хмельницькій Черкаській, Чернігівській та інших областях отримали можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету. Зокрема, це Новий Розділ, Лимна (Львівської), Долинська, Нова Прага, Новгородка (Кропивницького), Срібне (Чернігівської), Зарічанка, Требухівці (Хмельницької), Катеринка (Миколаївської), Сиваське, Новорайськ (Херсонської), Мошни (Черкаської) та інші. На території цих населених пунктів проживає 326 тисяч людей. Отже, відсьогодні вони матимуть можливість користуватись швидкісною мобільною передачею даних у мережі Київстар.

   Щоб збільшити територію 4G-мережі у цих районах, Київстар включив 157 додаткових базових станцій. З них 38 базових станцій запущено на частотах GSM-900, а 119 – на частотах GSM – 1800.

   Мобільні оператори України прискорили розвиток мереж 4G завдяки оптимізації використання  діапазону  радіочастот 900 МГц. Це стало можливим завдяки конструктивній позиції компанії Київстар, яка добровільно відмовилась від частини свого спектру в цьому діапазону. В результаті, телеком регулятор перерозподілив додатковий спектр між іншими мобільними операторами, і вони отримали смуги радіочастот для розвитку 4G/LTE по всій Україні.

   Швидкісний мобільний інтернет дає нові переваги для приватного бізнесу, освіти, дистанційних  медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг, тощо. Адже послуга працює не тільки в приміщеннях, але й на відкритій місцевості, і щоб скористатись мобільною передачею даних не потрібно тягнути дроти в кожен сільський будинок, амбулаторію, або школу – достатньо мати смартфон, який підтримує технологію LTE/4G.

   Київстар продовжує збільшувати 4G покриття на частотах 1800 МГц, 2600 МГц і 900 МГц. За час розвитку в Україні технології LTE Київстар підключив до швидкісного мобільного інтернету понад 15 тисяч населених пунктів.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.