Новини і акції

Київстар встановив новий рекорд України

28.08.2017

26 серпня 2017 року базову станцію компанії Київстар було внесено до Книги рекордів України як найвищу в нашій країні – вона розташована на висоті 1586 метрів (разом з баштою) над рівнем моря.

Базова станція-рекордсмен розташована на горі Яровиця, у селі Сарата Путильського району Чернівецької області. Це – віддалена місцевість, де раніше не було мобільного зв'язку взагалі.

«Встановити базову станцію на такій висоті – справжній виклик для наших спеціалістів, адже монтажні роботи доводилося виконувати у надскладних природних та кліматичних умовах», - говорить Володимир Кабаненко, Директор з розвитку та підтримки телекомунікаційної мережі та сервісів Київстар. Тепер жителі навколишніх сіл - Андреківське, Верхній та Нижній Ялівець, Сарата – зможуть завжди бути на зв'язку з рідними та близькими.

Щоб забезпечити якісний мобільний зв'язкок від Київстар в чернівецькій частині Карпат було збудовано ланцюжок з семи базових станцій, починаючи з села Мариничі Путильского району. «Ми робимо все можливе, щоб кожен наш абонент мав однаковий доступ до сучасних технологій для роботи, розваг та освіти», - пояснює Володимир Кабаненко.

Даний рекорд – четвертий у Київстар. В 2009 році в Києві був зафіксований рекорд, коли компанія провела наймасовіший івент по обслуговуванню клієнтів. В 2012-му була рекордна кількість дзвінків за добу – 272 823 725, а також – найбільша кількість міст, підключених до широкосмугового інтернету по оптоволоконній технології.

Нагадаємо, що нещодавно український державний центр радіочастот вже видав компаніям мобільного зв'язку 20 тисяч дозволів на експлуатацію базових станцій у мережах 3G. Володарем «ювілейного» дозволу став національний телеком-оператор Київстар, який цього року святкує своє 20-річчя роботи.

Базова станція, яка стала 20 тисячною в українській мережі ЗG зв'язку, розташована у Львові, в районі військового містечка. Символічно, що саме зі Львова Київстар ще у 2015 році розпочав надання комерційних послуг у новому стандарті зв'язку.

За більш ніж два роки розвитку в Україні технології третього покоління зв'язку оператор створив мережу, яка охоплює територію, де мешкає близько 75% населення. Капітальні витрати в будівництво і модернізацію мережі (включаючи вартість 3G ліцензії) за цей час перевищили 10 млрд грн. Протягом 28 місяців з дати отримання відповідної ліцензії Київстар побудував та ввів у комерційну експлуатацію понад 7300 базових станцій 3G. Що цікаво, середнє використання мобільного дата трафіку на абонента за цей час збільшилось в п'ять разів: зі 154 МБ в 2 кварталі 2015 року до 758 МБ в аналогічному періоді 2017 року.

За активну участь в розвитку 3G в Україні оператор Київстар отримав подяку від Генерального директора УДЦР.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять 35 млрд грн.

FTTB – технологія реалізації доступу до інтернету, що передбачає проведення волоконно-оптичної лініії передачі даних в будинок.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net