м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар визначив найкращих співробітників

   14.03.2016

   Високопродуктивні співробітники Київстар реалізували ключові бізнес-проекти 2015 року: будівництво 3G-мережі, впровадження сучасної білінгової системи без переривання операційної діяльності, запуск нових тарифів і партнерських пропозицій.

   Національний телеком-оператор Київстар нагородив найбільш продуктивних співробітників, завдяки ініціативі та відповідальності яких компанія повернулася до зростання ключових фінансових показників у 2015 році. За підсумками програми преміювання «Сузір’я Київстар 2015» у компанії нарахували 54 високопродуктивних співробітника.

   Цього року до «Сузір’я Київстар» увійшли 10 представників фінансової функції, 18 — з технічної, 20 — з комерційної та шість з функції підтримки. Співробітники компанії — основний драйвер інновацій і змін у Київстар. Наприклад, один з переможців з технічної функції запровадив проект використання пересувних базових станцій і віддалених передавачів. Завдяки цій ініціативі лідер телекомунікаційного ринку зміг забезпечити краще 3G-покриття на таких заходах, як Alfa Jazz Fest, «Зимова країна» та івентів на «Співочому полі». Співробітник комерційної функції, який відповідає за маркетингові дослідження, ініціював і провів оптимізацію досліджень, що дозволило Київстар швидше реагувати на зміни ринку.

   «Я вдячний усім колегам, з якими ми працюємо разом. Адже саме наша спільна праця і робить компанію такою успішною. І ще страшенно приємно розвиватися як професіонал разом з такою динамічною компанією, як «Київстар», — говорить Дмитро Беганський, аналітик з маркетингових досліджень, який став членом «Сузір’я Київстар» цього року. Переможець з функції підтримки забезпечив інноваційний механізм захисту мережевих ресурсів компанії. І таких прикладів роботи співробітників багато.

   Президент компанії Петро Чернишов заявив, що переможці конкурсу допомагають Київстар зберегти позиції лідера телекомунікаційного ринку України. «У 2015 році у нас було багато чудових проектів, у тому числі 3G і ребрендинг, і я пишаюся тим, що вони були зроблені справжніми професіоналами», — сказав Петро Чернишов.