м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар визнано кращим роботодавцем України

   14.08.2020

   Київстар став лідером у двох номінаціях «ТОП-100. Рейтинги найкрупніших». Компанія посіла перше місце як Кращий роботодавець, а директор з управління персоналом та розвитку організації Київстар, Оксана Олійник, визнана однією з трьох кращих HR-управлінців в Україні.

   «ТОП-100. Рейтинги найкрупніших» формувався з трьох оцінок: голосування читачів на сайті Delo.ua (20%), експертного журі (60%) і редколегії (20%). У лонг-лист рейтингу «Кращий роботодавець» увійшло 142 компанії. Експерти та редколегія оцінювали позиціювання компанії на ринку праці, образ привабливого роботодавця, а також репутацію компанії, програми соціальної відповідальності, наявність освітніх програм для розвитку співробітників. Серед експертів рейтингу – міжнародні компанії, що спеціалізуються на пошуку та оцінці  керівників вищої ланки, консалтингові компанії, що працюють в галузі управління людськими ресурсами.

   При оцінці роботодавців бралося до уваги, наскільки вони були готові до шокових реалій, викликаних карантином. Український бізнес вимушено переформатував модель роботи і перейшов у віддалений режим. За оцінкою Delo.ua (організатор рейтингу) найбільш готовими до кризи стали компанії, які інвестували в корпоративні моделі управління завчасно.

   «Після оголошення карантину ми за кілька днів перейшли на гібридну модель управління, перевівши більшу частину співробітників на дистанційну роботу. Персонал, функціонал якого потребував перебування в офісі та на об'єктах по всій Україні, забезпечили необхідним для максимально безпечної роботи, коментує Оксана Олійник. –  Ми  повторили два дуже важливих уроки. Перший  – незалежно від розміру та успішності компанії необхідно мати систему, яка при надзвичайних ситуаціях забезпечить безперервність функціонування бізнесу. Другийце готовність до кардинальних змін і бізнесу (організація процесів і підходу до роботи), і співробітників, які можуть вийти за рамки звичного формату, зберігши ефективність роботи».

   Крім того, Київстар активно підтримував своїх абонентів і бізнес-клієнтів, з початку карантину інвестувавши понад 80 млн гривень в боротьбу з COVID-19. З них 30 млн благодійної допомоги пішли на закупівлю 10 апаратів ШВЛ, 20 моніторів стану пацієнтів, а також і захисних костюмів для медиків. За цей час мобільний оператор нарахував бонуси в еквіваленті 150 грн 68 тисячам лікарів і медсестер з реєстру медичних працівників України та надав доступ до безлімітного інтернету на 90 днів до кінця літа. Для своїх абонентів і бізнес-клієнтів Київстар зробив цілий ряд спеціальних пропозицій, які допомогли їм адаптуватися до нових реалій і залишатися на зв'язку зі своїми рідними під час карантину.

   Проєкт «ТОП-100. Рейтинг найкрупніших» – незалежне дослідження, присвячене українському бізнесу. Одне з найбільш знакових і популярних в країні. Редакція визначає лідерів напрямків, ґрунтуючись на результатах роботи і кейсах компаній і управлінців. Проводиться тристороння оцінка учасників рейтингу: редакція, експерти різних напрямків бізнесу (в залежності від теми рейтингу), читачі порталу delo.ua. За результатами такої оцінки визначаються кращі компанії та управлінці.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі LTE (4G). Послугами оператора користуються 25,4 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків на телекомринку, а також одним із кращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.