м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар визнано платником податків №1 у галузі зв’язку

   05.12.2019

   Асоціація платників податків України оголосила результати Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018» і нагородила кращих. Переможцями рейтингу стали зразкові компанії, в питаннях податкової дисципліни, своєчасності сплати податків, розмірі заробітної плати та кількості офіційно працевлаштованих працівників. Усього журі конкурсу відзначило 53 підприємства з усієї України, що представляють різні галузі економіки: від будівництва до сфери торгівлі та послуг.

   Київстар вже десятий рік поспіль стає переможцем рейтингу «Сумлінні платники податків» з найвищим результатом серед великих підприємств галузі інформації та телекомунікацій. Так, за 2018 рік Київстар сплатив до бюджетів різних рівнів понад 10 млрд грн податків та інших зборів. Зокрема, більше 4 млрд сплачено за ліцензії на розвиток нової технології зв’язку 4G/LTE. В 2018 році компанія на 20% збільшила капітальні витрати й інвестувала в розвиток швидкісної передачі даних понад 3 млрд грн. Мережа 4G Київстар надає якісні послуги в 9485 міст і селищ, де мешкає 74% населення України. За даними міжнародних експертів компаній Ookla та nPerf за 2018 і 2019 роки, середня швидкість мобільного інтернету на пристроях, які підтримують зв’язок 4G, в мережі Київстар – найвища серед мобільних операторів України.

   Київстар розвиває соціально-орієнтований бізнес. Компанія допомагає Національній поліції України в розшуку зниклих дітей, підтримує навчальні проєкти для школярів, що розвивають навички підприємництва, організовує стажування для студентів та навчання в галузі Big Data. Компанія також визнана одним з найбільш привабливих роботодавців України.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.