м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар як генеральний партнер долучився до інформаційної кампанії Нацбанку з протидії платіжному шахрайству

   08.07.2020

   Національний банк запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай. Мета кампанії – навчити українців основним правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

   Київстар разом з іншими українськими компаніями та банками сприятиме підвищенню обізнаності населення щодо фінансової грамотності, а саме правил безпеки при роботі з платіжними картками й системами та мобільними рахунками.

    В Україні, як і у світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія – це коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх карток. Виклик в період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

   У 2020 році через карантинні заходи українці все частіше стали обирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн. З’явилися й нові сценарії у шахраїв, які під виглядом державних органів обіцяють грошову допомогу через карантин і у такий спосіб виманюють дані платіжних карток.

   «Уперше в історії України Національний банк організовує таку масштабну інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству, яку підтримує широке коло однодумців. До кампанії виявили бажання долучитися більше 50 партнерів-представників соціально відповідального бізнесу найрізноманітніших галузей. Спільними зусиллями Національного банку, Кіберполіції, банків, платіжних систем, мобільних операторів, інтернет-магазинів ми проведемо безпрецедентну інформаційну кампанію, дамо відсіч шахраям, – говорить директор Департаменту комунікацій Національного банку Наталія Бондаренко, – Розповідати про правила платіжної безпеки ми будемо на телебаченні і в радіоефірах, у газетах та на інформаційних порталах, у месенджерах та за допомогою SMS, у метро, на вокзалах і навіть у платіжках за електроенергію. Ми намагаємося використати усі можливі канали комунікацій, щоб достукатися до аудиторії та убезпечити громадян від злочинних дій шахраїв, та дуже вдячні партнерам, які підтримали проєкт і разом із нами працюють у напрямі розвитку фінансової обізнаності населення».

   Розвиток безпечного Інтернету є одним із пріоритетних напрямків корпоративної соціальної відповідальності Київстар. Мобільний оператор активно протидіє мобільному шахрайству та попереджає абонентів про необхідність захисту особистих даних. В компанії діють сучасні системи цілодобового моніторингу мережі, які в автоматичному режимі аналізують підозрілу активність сім-карт. При наявності ознак шахрайства такі номери блокують та повідомляють до відповідних правоохоронних органів. Також у лютому 2020 року Київстар разом із Міністерством цифрової трансформації та Уповноваженим Президента з прав дитини запустили інформаційну кампанію #Не_ведись та просвітницький портал https://stop-sexting.in.ua/  з метою захисту дітей в Інтернеті.

   «Компанія Київстар прагне захистити своїх клієнтів від недобросовісних користувачів мобільних послуг, тому ми долучилися до інформаційної кампанії та сприяємо підвищенню знань щодо інформаційної безпеки та захисту особистих даних в цифровому світі. Оскільки банківські рахунки прив’язані до номерів мобільних телефонів, ми завжди рекомендуємо абонентам використовувати контрактну форму обслуговування, адже це гарантує захист вашого номеру», – розповідає Ганна Захараш, Директор із корпоративних комунікацій Київстар.

   Інформаційна кампанія проходитиме в липні-серпні 2020 року в усіх регіонах України. Детальніше про кампанію можна прочитати тут.

    

   Довідка про Київстар: 

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). 

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.   

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.