м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар забезпечує захищений доступ до мережі Інтернет та пропонує захист від DDoS-атак

   31.08.2022

   Київстар забезпечує надійний та захищений доступ до мережі Інтернет своїм клієнтам. А відтепер найбільший національний телеком-оператор має відповідну атестацію для надання послуги «захист від DDoS-атак» клієнтам В2G сектору.

   Телеком-оператор модернізував інфраструктуру мережі, що підвищило показники продуктивності, пропускної спроможності, відмовостійкості та вдосконалив КСЗІ ІТС-ЗВІД (комплексну систему захисту інформації інформаційно-телекомунікаційної системи захищеного вузла доступу до мережі Інтернет), надійність якої підтверджена державною експертизою та отриманим Атестатом відповідності КСЗІ ІТС-ЗВІД, що затверджений Адміністрацією Держспецзв’язку України. Атестат відповідності засвідчує, що інфраструктура мережі є захищеною від несанкціонованого доступу і відповідає високим стандартам мережевої безпеки та вимогам нормативних документів із ТЗІ.

   «Працюємо заради Перемоги. Адже дотримуватися вимог із захисту інформації, надаючи надійні послуги державним органам у воєнний час, – це дуже важлива задача, – говорить директор з кібербезпеки Київстар Юрій Прокопенко. – Підтвердження Атестату відповідності свідчить про те, що Київстар традиційно дотримується високих стандартів безпеки мережевої інфраструктури. Та ми не стоїмо на місці. У 2021 році ми впровадили в Київстар та запропонували бізнес-клієнтами сервіс комплексного захисту від DDoS-атак (сервіс AntiDDoS). Отриманий Атестат дає можливість надавати послуги сервісу і клієнтам В2G».

   Сервіс AntiDDoS від Київстар – багаторівневий захист від спрямованого шкідливого трафіку, ефективність якого перевірено на власних IT-системах та мережі оператора. В основі сервісу – рішення FortiDDoS від розробника Fortinet.

   Київстар приділяє особливу увагу захисту інформації абонентів і безпеці мережі. Як важливий інфраструктурний об'єкт, оператор інтегрований з платформою MISP-UA. Це державна інформаційна система, яка забезпечує оповіщення користувачів про кіберінциденти в Україні та світі; вона збирає та аналізує інформацію і допомагає ділитися практичним досвідом для протидії несанкціонованим втручанням та кібератакам.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджено дослідженнями Speedtest від Ookla. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net