м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар забезпечив Домашнім Інтернетом модульне містечко для переселенців в Бородянці

   21.06.2022

   Домашній Інтернет від Київстар продовжує підтримувати програму президента про забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб і безоплатно підключив вже друге таке поселення до інтернету*. Ним стало модульне містечко в м. Бородянка на 88 будинків. Там вже підключена послуга від Київстар, а отже, родини, які проживатимуть у них, отримають безоплатний доступ до інтернету.

   «Ми розуміємо, що ця жахлива війна ще триватиме, але в наших силах допомогти людям, які були змушені покинути свої домівки, пережити її з максимально можливим комфортом. Мешканці поселення можуть працювати, відволікатись, навчатись, спілкуватись онлайн. Саме тому ми підключаємо свою послугу безкоштовно та готові підтримати кожне таке містечко*», - прокоментував керівник департаменту фіксованого зв’язку Київстар Сергій Сухорук.

   Першим же таким проєктом стало модульне містечко на 120 будинків у м. Львів (Сихівський район).

   Компанія готова співпрацювати з обласними адміністраціями та забезпечувати доступ до Wі-Fі будь-яких мобільних поселень. Аби подати заявку на підключення соціального інфраструктурного об’єкта, потрібно звернутись із запитом на адресу wifi@kyivstar.net, зазначивши деталі підключення та контакти для зворотного зв’язку. Впродовж кількох днів спеціаліст Київстар надасть інформацію щодо можливості підключення та уточнить час для виконання запиту.

   Крім цього, оператор продовжує активно підключати Wі-Fі в бомбосховищах та укриттях по всій країні. Наразі таких уже понад 1200.

   Також технічні спеціалісти компанії не тільки активно відновлюють пошкоджену мережу, але й модернізують її (зокрема, в містах Львові, Дніпрі та Києві став доступний інтернет на швидкості 1 Гбіт/с).

   *Готовий забезпечувати інтернетом ті модульні містечка, де є технічна можливість провести Домашній Інтернет від Київстар.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджено дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net