м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар забезпечив зв’язок для студентів європейських технічних вишів

   04.05.2016

   Національний телеком-оператор у рамках ініціативи Make Your Mark підтримав проведення навчальних зборів європейських технічних вишів студентської організації BEST Kyiv.

   Київстар у рамках соціально-освітньої ініціативи Make Your Mark («Зроби свій внесок») підтримав навчальні збори студентів на базі НТУУ «КПІ». Вони проводяться щопівроку. Мета зборів — познайомити студентів між собою, розглянути можливості міжнародної співпраці між регіонами й обмінятися досвідом.

   Оператор забезпечив зв’язком делегатів з університетів України, Румунії, Словаччини та Польщі, надавши можливість безкоштовного спілкування.

   «Ми вдячні Київстар за безкоштовний якісний зв’язок і швидкий 3G-інтернет для наших студентів. Раді, що разом з вами змогли провести захід на гідному рівні. Київстар є прикладом соціально відповідальної компанії», — говорить Каріна Азарян, президент міжнародної студентської організації Board of European Students of Technology (BEST).

   Організація допомагає європейським студентам технічних спеціальностей досягти кращого розуміння різних європейських культур і розвивати потенціал міжнародного співробітництва.

   BEST Kyiv — локальний центр, який був заснований 2008 року на базі НТУУ «КПІ» і в даний час налічує близько 50 активних учасників.

   Минулого року стартувала освітня програма «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») для допомоги талановитій молоді, яка демонструє успіхи в точних науках. За підтримки Київстар уже відбулися 3 літні школи та 17 учнівських олімпіад, серед яких 5 міжнародних. У цих заходах взяли участь понад 3,5 тис. українських школярів. Зараз за сприяння Київстар триває інтенсивна підготовка до наступних міжнародних олімпіад: Європейської математичної олімпіади для дівчат 2016 року і 57-ї Міжнародної олімпіади з математики, яка відбудеться в Гонконгу в липні.

   Також нещодавно завершився проект Big Data School — освітня програма, яка допомогла навчити талановитих програмістів і аналітиків роботі з інноваційними технологіями. Студенти Big Data School познайомилися з інструментами обробки великих баз даних і проявили свої підприємницькі таланти в роботі над реальними кейсами.

   «Україна вже давно не існує ізольовано від решти світу наші компанії і фахівці працюють на глобальному полі. Саме тому так важливо зміцнювати взаємодію з іншими країнами на різних рівнях. Київстар спрощує комунікацію зі світом, підтримуючи подібні ініціативи», — зазначає Оксана Олійник, директор з персоналу та розвитку організації Київстар.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.