м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запрошує киян на безкоштовні кінопокази

   21.08.2020

   В рамках проекту Kyivstar Cinema Weekend, компанія проводить кінопокази в міських парках. Найближчий захід відбудеться вже цієї суботи, 22 серпня, у парку «Юність». Глядачам покажуть захопливий екшн «Аутсайдери» (Ford v. Ferrari).

   На гостей чекає затишна локація, зручні місця, великий екран і гарний теплий вечір просто неба. Гостей також пригощатимуть гарячими напоями та смачним попкорном.

   Кіномани можуть прийти зі своїми пледами та карематами, щоб зручно розташуватися на галявині, або зайняти пуфи, підготовлені організаторами.

   Kyivstar Cinema Weekend – це чотири безкоштовних кінопокази, які відбуваються щосуботи у різних парках Києва. Перший показ відбувся 15 серпня у парку «Партизанська слава», і викликав неабиякий попит серед бажаючих переглянути життєрадісний анімаційний фільм «Співай».

   Подальші кінопокази відбуватимуть за наступним графіком:

    

   • 22 серпня, 20:00
    парк «Юність», вул. В. Покотила
    «Аутсайдери» / Ford v. Ferrari
     
   • 29 серпня, 20:00
    парк «Інтернаціональний» (пр. Леся Курбаса 10 ж)
    «Поклик пращурів»
     
   • 5 вересня, 20:00
    парк «Молодіжний» (вул. К. Данькевича 4а)
    «Капітан Марвел»

    

   Кінопокази відбуваються за підтримки «Домашній інтернет» від Київстар та тарифів «Все разом», що включають в себе фіксований інтернет, мобільний зв’язок та телебачення.

   Усі фільми демонструються українською мовою, а організація заходів відбувається з дотриманням рекомендацій МОЗ України. Зона демонстрації обладнана санітайзерами, персонал працює виключно в захисних масках, а відвідувачі проходять температурний скринінг.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі LTE (4G). Послугами оператора користуються 25,4 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків на телекомринку, а також одним із кращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.