м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запускає «Ігровий» тариф для фанатів «World of Tanks»

   30.01.2019

   Лідер телеком-ринку України запускає новий тарифний план «Київстар Все разом Ігровий» спільно з одним з найбільших світових розробників та видавців комп'ютерних ігор, компанією Wargaming.

   Сплачуючи 300 грн на місяць абоненти Київстар отримують істотні переваги у грі World of Tanks:

   • преміум-аккаунт, що дозволяє швидше розвиватися в цій грі та інших проектах Wargaming: World of Warships та World of Warplanes;
   • ексклюзивний ігровий танк 8 рівня;
   • навчений на 100% екіпаж танка.

    

   А також послуги мобільного та фіксованого зв'язку з максимальним наповненням:

   • необмежений мобільний інтернет;
   • необмежені дзвінки у мережі Київстар;
   • 300 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів;
   • «Домашній Інтернет» на швидкості до 100 Мбіт/с;
   • пакет Light у «Kyivstar Gо TV» без додаткової плати та тарифікації інтернету.

    

   «Це унікальна пропозиція на телеком-ринку України, що враховує потреби гравців популярної мережевої гри. Серед абонентів послуги «Домашній Інтернет» - багато фанатів World of Tanks. Тепер вони зможуть користуватися як щоденними телеком-послугами, так і додатковими опціями в улюбленій грі, і економити понад 50% на абонплаті» – коментує Микола Бумажний, керівник напрямку FTTB Київстар.

   «Україна стала третьою країною, на території якої ми запускаємо подібний продукт, – зазначив Олексій Олехнович, глава напрямку телеком-проектів видавничого підрозділу Wargaming. – Ми плануємо масштабну рекламну кампанію для його підтримки із залученням популярних танкових блогерів, а також проведення внутрішньоігрових івентів зі створенням офлайн-заходів для залучення нової аудиторії. Це дозволить нашим компаніям вийти на новий рівень співпраці та зробити наш продукт популярним серед абонентів-гравців».

   World of Tanks – популярна багатокористувацька онлайн-гра, яка завоювала безліч фанатів у всьому світі і налічує 160 мільйонів зареєстрованих гравців, з них більше 11 мільйонів - в Україні.

   «Ігровий» входить в лінійку тарифних планів «Київстар Все разом», які об'єднують в одному пакеті послуги мобільного зв'язку та фіксованого інтернету, а тепер й ігрові переваги від Wargaming. З простим управлінням всіма послугами, оплатою за одним рахунком, а також значною економією. Детальна інформація про новий тариф і умови підключення преміального аккаунта для гравців у World of Tanks доступні на сайті Київстар за посиланням.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

    

   Довідка про Wargaming:

   Wargaming – один з найбільших світових видавців та розробників на ринку free-to-play MMO.

   Сьогодні компанія, яка була заснована у 1998 році, має офіси по всьому світу та нараховує понад 4500 співробітників.

   Аудиторія ігор від Wargaming, включаючи флагманські проекти World of Tanks та World of Warships, охоплює понад 200 мільйонів користувачів на всіх великих ігрових платформах.

   Спеціальний підрозділ компанії Wargaming Mobile зосереджено на виданні мобільних ігор та розробці власних проектів.

   Офіційний сайт: www.wargaming.com.