м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запускає Smart-тарифи

   23.10.2019

   Київстар представив єдину лінійку тарифних планів для контрактних і бізнес-клієнтів: Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Smart Business+.

   Нова тарифна лінійка доступна для всіх абонентів контрактної та корпоративної форм обслуговування, а також для нових клієнтів.

   Серед переваг комерційної пропозиції:

   • безлімітні дзвінки у мережі Київстар;
   • у більшості тарифів – безлімітний мобільний інтернет;
   • від 120 до 3000 хвилин на інші номери по Україні, а також за кордон;
   • без додаткової плати послуга Mobile ID – цифрова мобільна ідентифікація та кваліфікований електронний підпис, за допомогою якого можна підписати різноманітні електронні документи.

   Контрактні абоненти, крім вказаних тарифних планів, можуть підключити тариф Київстар Родина, в якому є безлімітні дзвінки в мережі, 60 хвилин на інші напрямки та 6000 Мб мобільного інтернету. Абоненти передплаченої форми обслуговування можуть перейти на цей тариф із збереженням свого номера. За бажанням, абоненти можуть підключити одразу 4 номери на свій діючий особовий рахунок, при умові, що на ньому вже використовується один з контрактних тарифів нової або попередньої лінійки.

   Крім того, при переході на новий тариф абонент має можливість без додаткової плати скористатися послугою «SIM для пристроїв» і отримати другу SIM-карту для використання в Smart-годинниках, GPS-трекерах, сигналізаціях та інших «розумних девайсах». У тарифах Smart+ та вище абонент отримує «SIM для планшета» для використання безлімітного мобільного інтернету у планшеті, роутері і т.п. Абоненти з тарифом Smart Max та вище – «SIM для другого телефону», за допомогою якого зможуть здійснювати вихідні дзвінки з другого смартфону. Послуги «SIM для планшета» та «SIM для другого телефону» також доступні для бізнес-абонентів Київстар.

   Бізнес-абонентам тарифних планів Smart Max, Smart Business, Smart Business+ доступні додаткові сервіси:

   • ліцензоване програмне забезпечення Microsoft Office 365, яке можна використовувати не тільки на телефоні, але і на ПК або планшеті. До одного номера телефона можна підключити до 15 пристроїв;
   • «Віртуальна мобільна АТС», яка дозволяє керувати вхідними та вихідними дзвінками, розподіляти їх, зберігати історію розмов, а також дозволяє інтегрувати CRM-систему та багато іншого.
   • 3 000 хвилин для користування фіксованого телефонного зв’язку в пакеті «Sip Business+» у тарифному плані Smart Business+.

   Перший місяць користування більшістю тарифів як для контрактних, так і для бізнес-абонентів буде коштувати 100 грн. Крім того, нові бізнес-абоненти завдяки акції «Бізнес старт» можуть протягом 6 місяців економити до 50% вартості послуг у обраному тарифі. 

   Нагадаємо, що серед переваг обслуговування контрактних та бізнес-клієнтів: можливість користуватися усіма послугами одразу, а оплачувати частинами або навіть у наступному місяці; великий перелік сервісів та послуг доступні без додаткової плати. І, звичайно, більш високий рівень захисту персональних даних, особливо якщо номер використовується для онлайн-банкінга або ведення бізнесу.

   Детальна інформація про усі тарифні пропозиції та умови підключення для контрактних абонентів – за цим посиланням; для бізнес-абонентів – за цим посиланням.

   Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку в Італії, Польщі, Німеччині, Чехії та Росії. За даними Київстар майже 90% усіх дзвінків за кордон абоненти здійснюють саме у ці країни.

    

   Довідка про компанію: 

   Київстар – український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G і 4G. Послугами оператора користуються 26,2  млн абонентів. За дослідженням міжнародної компанії Ookla за другий і третій квартали 2019 року, середня швидкість мобільної передачі даних на девайсах із підтримкою 4G у мережі Київстар є найвищою в Україні.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам). Телеком оператор Київстар понад 20 років працює в Україні, і визнаний як найбільший платник податків галузі зв’язку, один із кращих роботодавців  і соціально  відповідальна компанія.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.