м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запускає універсальний стартовий пакет «Smart SІM»

   30.12.2019

   «Smart SІM» доповнить перелік стартових пакетів мобільного оператора, але на відмінно від інших – на ньому не буде жодного тарифного плану. Натомість абоненти передплати Київстар зможуть використати «Smart SІM» для однієї із трьох цілей:

   • підключити тарифний план «SIM для пристроїв»;
   • підключити послугу «SIM для планшета»;
   • самостійно замінити SІM-карту: з підтримкою 4G або якщо попередня була втрачена чи пошкоджена.

   Тарифний план «SIM для пристроїв» дозволяє використовувати послуги мобільного оператора у розумних пристроях (IoT): сигналізаціях, GPS-трекерах, датчиках, смарт-годинниках тощо. Кожного дня абоненти будуть отримувати: 30 МБ мобільного інтернету, 30 хвилин для дзвінків та 30 SMS-повідомлень для їх використання у IoT-пристроях.

   Послуга «SIM для планшета» це ще одна SIM-карта для інтернету в планшеті, другому смартфоні або в ноутбуці з одним номером і рахунком для основної та додаткової карт. Наприклад, абоненти із тарифом «Відео без меж» можуть користуватися 4G-інтернетом, видивитися відео у YouTube та користуватися іншими додатками безлімітно на своєму смартфоні та додатково на планшеті.

   Також «Smart SІM» можна використати щоб:

   • самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G. Перевірити, чи підтримує SIM-карта абонента  4G, можна за допомогою короткого коду *245*4#. Зробити заміну можна всього за декілька кроків, які описані в інструкції «Самостійна заміна SIM-карти на 4G».
   • самостійно відновити втрачену або пошкоджену SIM-карту. Тепер для цього не треба йти у фірмовий магазин Київстар.  Інструкція по самостійному відновленню доступна на сайті Київстар та буде описана у стартовому пакеті.   

   Щоб зробити процес відновлення SIM-картки ще зручнішим для абонентів – Київстар скасовує оплату за послугу «Самостійна заміна SIM».