м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив 3G у Краматорську

   07.10.2016
   Національний телеком-оператор запустив у тестову експлуатацію послуги 3G у Краматорську, Донецька область. Це вже друге місто зоні АТО, де завдяки Київстар стали доступні світові технології мобільного зв'язку. 10 вересня 2016 року зв'язок 3G з'явився в Маріуполі та його околицях.

   «Наша компанія першою побудувала і запустила в тестову експлуатацію мережу 3G у Краматорську. Ми доклали максимум зусиль для того, щоб це стало можливим. Київстар піклується про те, щоб жителі міст зони АТО мали такі ж можливості, як і наші абоненти по всій країні. У наших планах – запуск у жовтні мережі 3G у Краматорську в комерційну експлуатацію. А до кінця року 3G буде в Слов'янську, Лисичанську, Сватовому, Волновасі, Сєвєродонецьку й інших населених пунктах регіону»», – говорить Петро Чернишов, президент Київстар.

   У Краматорську оператор модернізував інфраструктуру мережі, встановивши обладнання, яке підтримує різні стандарти зв'язку, в тому числі 4G/LTE. У майбутньому це забезпечить для абонентів швидкий перехід на ще більш просунуті технології мобільного зв'язку.

   На сьогодні високошвидкісний мобільний інтернет 3G Київстар доступний для понад 21 млн жителів України у приблизно 3000 населених пунктів.

   Київстар інвестує в розвиток в Україні нових технологій, щоб якомога більше абонентів відчули всі переваги якісного спілкування у найбільшій мобільній мережі. За 2015-й і перше півріччя 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без урахування вартості 3G-ліцензії) склали понад 4,5 млрд грн. Крім того, Київстар запропонував клієнтам революційну лінійку тарифних планів зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайтів, безлімітним доступом до соціальних мереж і месенджерів, можливостями слухати музику та дивитися відео онлайн без обмежень.

   Також нагадаємо, що з початку 2016 року компанія сплатила до держбюджету 1,933 млрд грн податків і зборів. Згідно з рейтингом, складеним Державною фіскальною службою, Київстар входить до ТОП-20 найбільших платників податків і утримує лідерство за обсягами платежів до бюджету серед компаній галузі зв'язку.

   Київстар майже 19 років працює на телеком-ринку України і за свою історію створив тисячі робочих місць, забезпечив понад 46 млрд грн надходжень до держбюджету у вигляді податків і обов'язкових платежів та майже 32 млрд грн інвестицій у розвиток телеком-інфраструктури. Компанія щороку реалізує суспільно-значущі та благодійні програми.