м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив 3G в Маріуполі та передмісті

   12.09.2016

   Свято 238-річчя заснування Маріуполя ознаменувалося запуском 3G у всьому місті та приміській зоні. Доступ до нових технологій зв'язку забезпечив для маріупольців національний телеком-оператор Київстар.

   Швидкісний мобільний інтернет високої якості доступний на території міста та приміських селищ Старий Крим, Сартана, Ломакине, Покровське, Піонерське, Виноградне, Приморське, Калинівка, Талаківка. Для цього компанія повністю оновила телеком-інфраструктуру в місті, встановивши на базових станціях мультистандартне обладнання з підтримкою технологій зв’язку 3G і 4G. Забезпечують радіосигнал понад 100 базових станцій Київстар.

   «Київстар – перший телеком-оператор, що забезпечив масштабне охоплення 3G-зв'язком Маріуполя та його передмістя. Це дасть можливість маріупольцям користуватися інноваційними послугами світової якості. Також це вигідно для економіки міста, оскільки дозволить багатьом підприємствам спілкуватися з клієнтами за допомогою нових технологій і краще реалізовувати свої завдання», – говорить Василь Пантов, директор з технологічної стратегії та управління якістю Київстар.

   Сьогодні високошвидкісний мобільний інтернет (3G) Київстар доступний для 21 млн жителів України в 2700 населених пунктах. З моменту запуску 3G скористалося новими технологіями зв'язку вже понад 7 млн клієнтів.

   Для того щоб зв'язок 3G став доступний якомога більшій кількості жителів України, Київстар продовжує інвестувати в будівництво мережі та розвиток нових технологій. За 2015 рік і перше півріччя 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без урахування вартості 3G-ліцензії) склали понад 4,5 млрд грн. Крім того, Київстар запропонував клієнтам революційну лінійку тарифних планів зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайтів, безлімітним доступом до соціальних мереж і месенджерів, можливостями слухати музику та дивитися відео онлайн без обмежень.

   У планах компанії – до кінця 2016 року включити зв'язок 3G ще в ряді міст на Донбасі: у Краматорську, Слов'янську, Лисичанську, Сєвєродонецьку, Волновасі, Сватовому, Біловодську, Новопскові. У цих містах ведеться технічна підготовка для запуску нових технологій зв'язку.

   Київстар 19 років працює на телеком-ринку України та за свою історію створив тисячі високооплачуваних робочих місць, забезпечив понад 46 мільярдів гривень надходжень до держбюджету у вигляді податків та обов'язкових платежів і майже 32 мільярди гривень інвестицій у розвиток телеком-інфраструктури України. Компанія щорічно реалізує суспільно значущі та благодійні програми.