м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив 4G на частотах 1800 МГц у Харкові

   21.08.2018

   21 серпня 2018 року Київстар підключив до високошвидкісного мобільного інтернету 4G/LTE Харків та ще 145 населених пунктів області.

   Доступ до послуги передачі даних у мережі 4G отримали абоненти Київстар у містах Харків, Дергачі, Люботин, Мерефа, а також багатьох інших населених пунктах області. На сьогодні зв’язок 4G діє вже у 2394 населених пунктах України, де проживає 14 млн осіб.

   У мережі 4G абонентам Київстар доступні нові переваги високошвидкісного мобільного інтернету. Наприклад, можливість переглядати фільми без затримок, користуватись стрімінговими сервісами Go TV, «Київстар футбол», використовувати відео-контент у високій якості зображення. Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів, у тому числі тих, де трафік на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа Prometheus та ін) не тарифікуються.

   Доступ до послуг за технологією 4G/LTE надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їхніх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням.

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.