м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Львові і області

   05.07.2018

   Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний в 576 населених пунктах по Україні

   05 липня високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар в діапазоні 1800 МГц запустився у Львові та області.

   4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

   «Перед запуском кожного населеного пункту ми ретельно налаштовуємо мережу для забезпечення максимальної якості, широкого покриття і кращого клієнтського досвіду. Це наша стратегія. Ми відмінно підготували 4G в Києві, Одесі та на курортах. 9 липня плануємо запустити Вінницю, 11 липня – Тернопіль і Хмельницький», - зазначив Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

   У планах оператора на початку серпня забезпечити покриття 4G на території, де проживає близько 50% населення країни.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

   Нагадуємо 01 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві, а 03 липня – в Одесі та курортах по Україні.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.