м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква

   16.07.2018

   Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний абонентам Київстар у 969 населених пунктах України.

   16 липня 2018 р Київстар включив зв’язок 4-G в містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква, а також 85 населених пунктах у Закарпатській, Одеській та Київській областях. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц, що дозволяє охопити максимально якісним покриттям одразу велику територію. Зокрема, в Закарпатській області 16 липня до 4G підключено 36 населених пунктів, в Ізмаїльському районі Одеської області – 11, а в Білоцерківському Київської області – 38. На сьогодні Київстар надає послуги високошвидкісного інтернету за технологією LTE у 969 населених пунктах, де проживають понад 8 млн осіб.

   Доступ до послуг за новою технологією надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар або самостійно за посиланням. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц — до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням.

   Нагадуємо 1 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві. За два тижні територія мережі 4G охопила майже 1000 населених пунктів України. Найближчим часом компанія планує розширити покриття 4-G мережі на ряд міст у Київській, Вінницькій, Житомирській, Львівській та Хмельницькій областях.