м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Вінниці та 80 населених пунктах області

   09.07.2018

   Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний абонентам Київстар у 657 населених пунктах по Україні.

   09 липня 81 населений пункт Вінницької області отримав високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц, що дозволяє охопити максимально якісним покриттям одразу велику кількість населених пунктів Вінничини. Зокрема, зв’язок нового покоління став доступним у містах Вінниця, Гнівань, Десна. З’явився 4G інтернет і в селах області, наприклад: Стрижавка, Березина, Тростянець, Медвеже Вушко, Іванівка, Дорожне, Некрасове, тощо.

   Доступ до послуг за новою технологією надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням.

   Нагадуємо 01 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві, 03 липня – в Одесі та курортах по Україні, а 09 липня – у Вінниці та області. В планах компанії запустити найближчим часом 4G-зв’язок у Тернопільській та Хмельницькій областях.

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.