м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив універсальний стартовий пакет «Smart SІM»

   13.01.2020

   «Smart SІM» доповнив перелік стартових пакетів мобільного оператора, але на відміну від інших – на ньому немає тарифного плану. Натомість абоненти передплати Київстар можуть використати «Smart SІM» для однієї із трьох цілей:

   • підключити тарифний план «SIM для пристроїв»;
   • підключити послугу «SIM для планшета»;
   • самостійно замінити SІM-карту: з підтримкою 4G або якщо попередня була втрачена чи пошкоджена.

   Тарифний план «SIM для пристроїв» дозволяє використовувати послуги мобільного оператора у розумних пристроях (IoT): сигналізаціях, GPS-трекерах, датчиках, смарт-годинниках тощо. Кожного дня абоненти будуть отримувати: 30 МБ мобільного інтернету, 30 хвилин для дзвінків та 30 SMS-повідомлень для їх використання у IoT-пристроях.

   Послуга «SIM для планшета» дозволяє використовувати ще одну SIM-карта для інтернету в планшеті, другому смартфоні або у модемі, маючи одни номер та рахунок для основної та додаткової карток. Наприклад, абоненти із тарифом «Максимальний безлім» можуть користуватися 4G-інтернетом безлімітно на своєму смартфоні та додатково на планшеті, оплачуючи вартість послуг лише за одним номером.

   Також «Smart SІM» можна використати щоб:

   • самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G. Перевірити, чи підтримує SIM-карта абонента  4G, можна за допомогою короткого коду *245*4#.  Зробити заміну можна всього за декілька кроків, які описані в інструкції «Самостійна заміна SIM-карти на 4G».
   • самостійно відновити втрачену або пошкоджену SIM-карту. Тепер для цього не треба йти у фірмовий магазин Київстар.  Інструкція по самостійному відновленню доступна на сайті Київстар та буде описана у стартовому пакеті.  

   Крім того, щоб зробити процес відновлення SIM-картки ще зручнішим для абонентів – Київстар скасував оплату за послугу «Самостійна заміна SIM».

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.