Новини і акції

Київстар запустив віртуальний тур Україною в форматі 360°

05.12.2016

Через місяць після випуску першого в Україні корпоративного акселератора ВДНГ-TECh за підтримки Київстар, національний телеком-оператор запустив спільний проект з одним з переможців проекту - стартапом Virbox.

Команда Virbox створила 85 панорам в 32 містах та інших мальовничих місцях України, відправитися у віртуальну подорож якими можна на порталі www.vr.kyivstar.ua, а також у додатку Kyivstar Reality. Перегляд панорам 360° доступний як на екранах в монорежимі, так і в окулярах віртуальної реальності в режимі стерео.

По-справжньому захоплюючим подорож стане з використанням смартфона і окулярів віртуальної реальності. Спеціально для цього в магазинах* Київстар будуть встановлені Virbox Teleport для повного занурення у віртуальну реальність, де всі бажаючі зможуть розглянути панорами з висоти пташиного польоту. Крім того, кожен, хто придбає смартфон, гарантовано отримає окуляри в подарунок.

Віртуальні подорожі Україною зараз також активно використовуються і в новій рекламній кампанії «мобільний інтернет». Так, Київстар пропонує відвідати Одесу, Білгород-Дністровський та Драгобрат, відправившись туди за допомогою Kyivstar Reality. Для цього необхідно навести смартфон на спеціальний маркер, розміщений на білбордах і почати подорож в зображене на ньому місто.

«У новій рекламній кампанії ми не просто розповідаємо про широту покриття високошвидкісного 3G-інтернету від Київстар, але і передаємо всю красу різних куточків України в форматі віртуальної реальності. Чудові панорами 360° нам допомогла створити команда Virbox, яка нещодавно стала переможцем акселератора ВДНГ-TECh», – зазначив Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

Kyivstar Reality – додаток доповненої і віртуальної реальності для користувачів планшетів і смартфонів на базі операційних систем iOSі Android.

З умовами акції в магазинах Київстар можна ознайомитися за посиланням.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.