м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар збільшив 3G-покриття ще на 187 населених пунктів

   23.06.2016

   До мережі 3G Київстар підключились ще 187 населених пунктів, серед яких міста Миргород, Шостка, Южноукраїнськ, Ковель, Конотоп та ін. Територія мережі 3G національного телеком-оператора охоплює 21 область із 1177 населеними пунктами.

   22 червня 2016 до мережі 3G Київстар приєднались міста Борислав, Червоноград (Львівська область), Конотоп, Шостка, Ромни (Сумська область), Ананьїв (Одеська), Миргород (Полтавська), Ковель (Волинська), Дубно (Рівненська), Южноукраїнськ (Миколаївська), Борщів (Тернопільська). Крім цих міст зв’язок нового покоління від Київстар став доступним ще в 176 селищах.

   На сьогодні послугами 3G Київстар користуються 6,1 млн клієнтів. Мережа нового покоління охоплює 21 область із 1177 населеними пунтами — на цій території мешкає 40% населшення України. Щодня до послуг 3G Київстар приєднуються нові міста та селища. Одночасно з налаштуванням мереж нового покоління Київстар здійснює повну заміну обладнання на основі найновіших технологічних рішень.

   «Нове унікальне обладнання, яке встановлює Київстар, підтримує всі стандарти і технології зв’язку: від GSM до 4G/LTE, — коментує Володимир Кабаненко, директор з розвитку та експлуатації мережі. — В разі переходу на більш високі стандарти зв’язку достатньо лише переключити програмне забезпечення, щоб оперативно надавати клієнтам ще більш „просунуті“ послуги».

   Ще в близько 200 населених пунктах проводиться налаштування збудованих мереж 3G для їх підготовки до комерційного запуску.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

    

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.