м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар збільшив територію покриття 4G ще в трьох областях України

   27.06.2019

   Національний телеком оператор включив зв’язок 4G ще в 38 населених пунктах України. До 31 липня 2019 року мобільний інтернет в мережі 4G - необмежено і без сплати за мегабайти для всіх абонентів Київстар.

   Мережа 4G Київстар збільшилась на території Кіровоградської, Одеської та Чернівецької областей. Так, швидкісний мобільний інтернет з’явився в 38 населених пунктах, зокрема Кілія, Довгопілля, Добровеличівка, Путила та ін.

   На сьогодні мережа 4G Київстар працює в 6540 великих і малих містах і селищах, де проживає 28,4 млн чоловік, або 68,3% населення України.

   Можливостями 4G зв’язку вже скористалось 5,6 млн абонентів Київстар, а обсяги дата-трафіку в мережі у 1 кварталі 2019 року досягли 219 Петабайтів, що удвічі більше, ніж рік тому. До 31 липня 2019 року всі абоненти Київстар в мережі 4G отримують мобільний інтернет необмежено і без сплати за використані мегабайти.

   Щоб надавати абонентам мобільний інтернет високої якості, Київстар збудував найбільшу мережу мобільного зв’язку – більше 26 тисяч базових станцій, а також використовує найбільшу кількість радіо частот. За 2018 рік і 1 кв 2019 року компанія інвестувала у розвиток нових технологій зв’язку понад 8 млрд грн. Нагадаємо, що в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найвища з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводяться у дослідженні за 2018 рік міжнародної компанії Ookla.

   Щоб користуватись 4G абоненту необхідно мати смартфон, що підтримує цю технологію зв’язку, а також замінити стару SIM картку на сучасну USIM-карту. Отримати нову карту можна безкоштовно, у будь-якому з магазинів Київстар.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.